Suceava (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ilincalif spune:

eheheee, fetele cochetele ! nu stiu cit de mai desteapta sint la 3,30 cind ma culc eu de obicei, dar obosita cu sigurant sint ! mai am oleaca si scap...

nu eram destul de stresata de examenele astea de la urma, ca ne-a sunat de la cabinetul medicului nostru de familie, ne cheama miine la vaccin ! si dupa toate postarile de pe aici din ultimul timp, is mai paranoica (da'rau) ca de obicei cind vine vorba de asa ceva...

zamfiruc doarme beton la ora asta, a inceput sa faca pasi si asta o cam transpira ! n-a vrut sa mearga in patru labutze, dar cind e vorba de pasit, face niste pasi asa uriasi de ma tem sa nu ii pocneasca pantalonii intre craci !!!

pupici, mici da'multzi

Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilincalif spune:

Meg, ce pregatesti bun pentru miine ? (inca nu s-a inchis agentia, mai am timp sa-mi iau bilet !!!)

pupici,
i.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilincalif spune:

si tot nu m-ati lamurit cum e la BAMBI ? carmen, eve, simina , astept detalii. please, please, please !

iaca inca o tura de pupici mici, da'ciorchinosi !
i.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

La Bambi e OK insa e cam tot timpul aglomerat. Pt Zamfiruca ai putea sa incerci la Scooby Doo (in spate la cuptorul de aur), e mai mic spatiul si nu e asa aglomerat. E super si acolo...insa ma tem ca al tau pui e inca prea mic....nu prea vad ce ar putea sa faca pe acolo....doar sa stea in tarcul cu mingi (e un tarc maaare cu multe multe mingi colorate), in rest jucariile sunt pentru mai maruti....nici Bia nu face mare lucru...intra si iese din tarc (probabil pentru ca e innebunita dupa scari), mai sare pe salteaua de sarit si placerea ei...topoganul Eu o duc mai mult pentru socializare si poate isi mai da drumul si la vorba, insa spre disperarea mea ii ignora pe ceilalti copilasi...ce sa facem, mai asteptam.
Va pupam.

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kali spune:

In sfarsit suntem si noi mai bine... boala e pe trecute asa ca a revenit buna dispozitie si la noi in casa.

Ilincalif, eu zic sa incerci la Bambi... s-ar putea sa-i placa Zamfirucului si sa faca mari progrese. Acolo i-am facut petrecerea de 1 an Alexiei ( cea cu copiii) si era innebunita... a plans la plecare. As mai fi dus-o dar mi-e frica de viroze, insa cum se incalzeste... tzup acolo




Oana, mami de bebish Alexia (25.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina2005 spune:

Aici gasiti o carte interesanta:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93904&whichpage=5


Va doresc toate cele bune si multa dragoste ...

POZE CU NOI




Simina cu Teo (7.06.2006) ,Diana (30.05.2003) si Andrei (10.04.2001)


Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte.
Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Multumesc ca ne-ai spus, Simina...de cand asteptam sa posteze, azi nu m-am uitat acolo, asa ca noroc de tine!

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

ilincalif, te-ai ingalbenit?!te prinde bine culoarea!pe maine nu pregatesc nimic-nimic, pentur ca nu o sa se intample absolut nimic deosebit..dar sper sa prind o portie de somn pe la amiaza.

au inceput colicileeeee..si programul de ieri si azi a fost cam o ora plans o ora somn, iar o ora plans, iar o ora somn,iar aseara a plans aproape fara oprire de la 10 la 1.30..dupa care a dormit pana al 6 dimineata, ca era rupt de oboseala.

multi pupici, sucevencelor!!



Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilincalif spune:

fetele cochetele, in mod normal ar trebui sa fiu la invatat in clipa asta, dar mai fac si eu cite o pauza, na !

meg, initial eu cica n-as fi vrut yellow, dar nu stiu la ce ma gindeam in momentul ala si iaca pocinogul, m-au ingalbenitara !!!! dar nu-i chiar urit, pina miine seara o sa ma obisnuiesc si o sa zic ca cccchiar imi place !
colici ? urita treaba... nu stiu cum e, ca zamfiruc n-a vrut asa ceva !!! eu nu-s as in domeniul asta, dar ma trezesc ca dau sfaturi neintrebata : probabil ar trebui sa monitorizezi ce maninci, cica ar putea fi un factor declansator, unele alimente...

kali, eve, multumesc frumos de raspuns... vreau neaparat sa o socializez pe zamfiruc, ca e cam salbatica, vreau s-o scot din mediul asta pe care il stie si sa o pun in fata unor situatii noi, ca sa reactioneze... trebuie sa invete ca lumea e mai mult decit mami, tati, buni si matusica miki

gata, n-am incotro, ma reintorc la cursurile mele

dar nu inainte de a racni sa se auda pina la bucuresti

LA MULTI ANI FRUMOSI SI SANATOSI, MEG DRAGA DE TINE, sa te bucuri de iubirea lui George si, impreuna, sa va bucurati de bebe Matei !

pupici, muuuuultzi, muuuuultzi... si ce daca-s mici ?

Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

LA MULTI ANI , MEG !!!!!!!!!!
Sa fiti sanatosi si voiosi toti trei!!!![/red]


Abia astept sa ne vedem!


Crengu, mami lui Cristian

Mergi la inceput