Ajutati-ma, va rog, sunt intr-o situatie disperata

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

LIENUTA sa stai cumintica si sa ai grija de bbii aia pretiosi. Pup burtica.
DJ MAMA multumesc de sprijin. Ti-am dat un PM.
Sunteti toate niste scumpe si nu stiu ce m-as face daca nu ati fi alaturi de mine.
Pupici tuturor si succes

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

eu am pierdut sarcina la inceput dar am suferit enorm si ma gandesc ca la tine a fost tripla durerea, asa ca am intrat sa te si sa te incurajez sa mergi inainte.
o sa vezi ca va fi bine si sa nu iti pierzi increderea in DD ca stie el ce face.
o sa ma rog pt. tine si pt. sufletelul care este undeva acolo sus acum.


VREAU UN BEBE IN 2007!!!!
http://tt.lilypie.com/kAkep2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

baby_r7, imi pare tare rau pt durerea ta. Ma gandeam si eu sa intru la "Durerea dupa pierderea unei sarcini" dar ce sa spun acolo: cred ca am fost insarcinata? Sper sa te ajute DD sa treci peste toate si sa iti trimita bebicul dorit in 2007.
Pupici si succes.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

eu atunci nu stiam de forum si cred ca m-ar fi ajutat f mult sa vad ca nu sunt singura.
poti intra linistita ca acolo sunt multe fete care te-ar ajuta sa treci prin aceasta perioada.
la mine in febr. pe 13 s-a facut deja un an de cand am pierdut sarcina si tot mai plang dupa ea.
dar anul asta sigur va veni bebe iar si va fi bine, eu asa cred.
sa simti ca nu esti singura, da?


VREAU UN BEBE IN 2007!!!!
http://tt.lilypie.com/kAkep2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Iubita, pe mine forumul asta m-a ajutat enorm. Intru de mnai bine de 2 ani aici si am invatat multe, dar cel mai important a fost ca am gasit unde sa plang si sa ma descarc. Lumea nu intelege chinul prin care trecem noi si li se pare usor sa faca copii.
Imi pare tare rau de suferinta ta, dar gandeste-te ca poate DD a ales asa pt ca bb al tau ar fi fost bolnavior mai tarziu si nu ar fi avut sanse de reusita. Mai tarziu cred ca ar fi durut mult mai tare.
Multumesc ca esti alaturi de mine.
Pupici si sa dea DD ca anul asta sa ti se indeplineasca dorinta de a fi mamica

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

ai f mare dreptate si eu m-am consolat tot asa, putea sa fie mai rau si sa fi suferit toata viata si noi pe langa el asa ca mai bine a plecat mai devreme in ceruri.
eu pe langa sarcina am avut un hematom care s-a dezvoltat din pacate mai repede decat bebe si l-a absorbit.
dar m-am impacat cu durerea si sunt optimista.
ma bucur ca si tu esti si hai sa suferim impreuna ca sigur ne vom bucura la fel mai tarziu.


VREAU UN BEBE IN 2007!!!!
http://tt.lilypie.com/kAkep2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

Catty, imi pare sincer rau pt. tine. Dar nu te da batuta ca trebuie sa reusim si noi . Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

IAZMINN, multumesc mult pt cuvintele tale.
BABY, imi pare tare rau de cele intamplate cu bb al tau. Sper ca ti-ai rezolvat problema si acum este totul ok. Pana la urma numai speranta uitata in adancul sufletului este singura care ne da puterea sa ne ridicam si sa mergem mai departe.
Pupici tuturor si succes

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

si eu pe tine de fata viteaza si nu mai intru azi ca avem program in asteptarea ovulatiei de .
pe tine!!!!!!!!!!

VREAU UN BEBE IN 2007!!!!
http://tt.lilypie.com/kAkep2.png

Mergi la inceput