ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe(5)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Mai da vorbiti nu gluma!
!!!

Da sunt bogate in alea alea..
Si eu simt la fel.Singurul care ma intelege si ma sprijina neconditionat e sotul,restul ma mai compatimesc,altii se uita nedumerit:ce-o mai fi cu asta ca nu se vede ca ar avea ceva; sau ceva gen:pai s-a operat,cum nu-i bine?.Asa ca tot cu voi si cu sotul ma regasesc si sunt eu insami.
Mie imi place salata iceberg.Merge in combinatie cu orice si nu-i amara ca aia a noastra.Si eu am lasat-o balta cu cu..moalele,stafidele si smochinele Gabita
Si Boo, poate un pic mai informate dar vi tu din urma si poate ne intreci!
Adelamaria, ce va pasa!Sunteti toate pe acolo!Din cauza voastra si a doctorilor, mai ca m-as muta acolo!Si o zice una,care fara suparare nu-i placea Buc-ul ala aglomerat si agitat in ruptul capului!
Va pup si mai vorbim!
PS:pentru cunoscatoare am gasit la barfe si cancanuri sau asa ceva niste linkuri cu non e la rai.O Doamne ce vremuri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Lucialu asta a fost tare....infometate. Cele mai infometate in curand, aia nu, ailalta nu...
Pupici

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

hai ca si eu am citit "infometate" cred ca ne sta gandul numai la mancare.

lucialu cred ca ne-am gasit bine sotii. si al meu e langa mine, a ajuns sa manance ce mananc si eu, asa ca e bine ca macar nu imi face pofta. iar cand imi vine sa mananc ceva 'gresit' nu va spun cum se uita la mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

infometate hmm si!
Da' sincer de cand picaturi,tincturi,pastilute ceaiuri si cei mai vreti, nici de mancat nu prea mai mananc,ca trebuie sa fug intr-una la:
Boo parca spuneai ca mergi la F> BINE!!!SA nu ne ajungi si sa NU ne intreci la!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Lucialu, Boo super tare, rectific nu infometate ci informate. Eh... se termina programul si merg la . Pofta buna si voua .
Pupici

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Si eu sper din tot sufletul.. Cu toate ca va povesteam ca de cand cu injectiile cu D m-am ingrasat un pic, nu mult - vreun kg, doua - si m-am umplut de celulita. Asta e cel mai nasol. De fapt cel mai rau e ca nu pot sa dau jos nimic !! Cu tot sportul si mancarea asta care e mai mult invizibila tot se depune si nu scade nimic pe cantar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Boo dupa ce termini tratamentul o sa vezi ca o sa se cunoasca, nu si celulita cu care o sa ramai .
Eu nu m-am nici un gram in timpul tratamentului, din cauza dietei, m-am dupa .
Pupici

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Gabitu pofta mare!
Booeu o sa incerc sa ma masez bine cu zat de cafea.Asa stiu ca face minuni la celuloita nu se vede tare, dar eu o vad de n-shpe'mii marita si multiplicata ca-i a mea!Asa ca...Amu ni m-am apucat si de o chestie cu slabitu' da nu va spui nik sa vad prima data daca are efect sau invat prostii de pe DC O dupaamiaza placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Lucialu si tie pofta buna. Sa ne spui daca da rezultat ceea ce faci tu, slabesti ceva sau nu ?

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariana1 spune:

Fetelor spuneti-mi si mie ce este cu sacul Douglas.
Am fost azi la ecograf sa vad daca am ceva activitate ovariana:
ZERO, sunt intr-o menopauza totala.
Dar m-am speriat pt. ca mi-a zis ca am o lama fina de lichid in sacul Douglas si sa ii spun doctorului meu ginecolog.
Spuneti-mi si mie: E GRAV?
Am cautat cate ceva despre sacul Douglas si nu gasesc nimic concludent.

Ariana1

Mergi la inceput