Iubire virtuala...ce se intampla cu mine??

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

nah, sa stii ca eu vorbeam serios.

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

quote:
Originally posted by Elise

Alex2,
coltofeanu e geloasa pe sor-mea geamana...



Elise & BBLisa



Trebuie sa recunosc ca un pic ,un pic sunt geloasa! Dar , numai pe sora ta geamana , nu pe altcineva !

( nu stiu cum sa postez un avatar care se prapadeste de ras ! )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

puteai sa-l iei pe al meu, era intre quotes, ca s-a prapadit destul (la avatar ma refer, evident )

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

quote:
Originally posted by Elise

puteai sa-l iei pe al meu, era intre quotes, ca s-a prapadit destul (la avatar ma refer, evident )

Elise & BBLisa




Elise , multumesc.... dar , nu-l vreau deja prapadit ! ( avatarul , binenteles ! )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Originally posted by coltofeanu
Elise , multumesc.... dar , nu-l vreau deja prapadit ! ( avatarul , binenteles ! )



coltofeanu, asta era un subiect serios!
...asha, se revenim.

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

Livia , parerea mea este ca ai luat prea in serios o iluzie si nu este corect nici fata tine, dar nici fata de sotul tau .Tu stii cel mai bine ceea ce simti , dar , cred ca nu ar trebui sa crezi tot ce iti spune o persoana pe care nu ai vazut-o niciodata , care nu stii cum arata sau ce temperament are .... Dincolo de monitor poate fi oricine ... Si cred ca nici tu nu iti doresti mai mult decat sa comunici cu o persoana de sex opus care sa-ti spuna cuvinte tandre , tocmai pentru ca astea iti lipsesc din partea sotului , care , poate considera ca , trecand un anumit numar de ani , nu mai ai nevoie de ele ( ceea ce este total neadevarat ) , dar, cred ca important este sa comunici cu sotul tau si sa-i spui deschis ceea ce iti doresti de la el. Cat despre celalalt de pe net ... cred ca ar trebui sa-i spui adevarul , sa vorbiti ca intre doi oameni maturi , si sa punteti punct acestei relatii virtuale , care poate fi o pacaleala si iti poate provoca mai multa suferinta decat ti-ai imaginat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by dianaintruder

Alex2, nu-i bai, itzi trece la un moment dat. cand vei gasi o ideala o sa-tzi treaca, da ea o sa fie fericita ca stii mai multe


diana


Asta-i relativ. Cum adica "stiu mai multe"?
Coltofeanu, nu m-am suparat, c-a fost gluma sau nu. Pacat ca voi asta ati inteles (partea cu sora geamana). Cat despre "iubita mea", sa stiti ca de ea chiar nu am spus nimic (si nici nu as spune). Na!

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

Alex2, noi glumeam...si eu, si coltofeanu.

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

In patru...zeci si patru. da-mi place sa inteleg ce-mi zice omu`.
Am inteles, si sper ca e de bine, ca stiu si etc. Si sa o invat si pe ea. Diana, dar nu ai gresit subiectul?

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by Elise

Alex2, noi glumeam...si eu, si coltofeanu.


Femeile astea... Dupa ce ca atunci cand prind un barbat la inghesuiala, e vai de el , apoi se tem sa nu se fi suparat.
Asa serios par?

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput