FIV in Ungaria (9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cenusareasa spune:

pussi,multumesc de urare si la voi la fel ca inteleg ca luna viitoare te apuci de treaba!

A feather can mould a stone if moved by the hand of love.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

cenusareasa sunt deja Z6 de luat AC!! Asa ca cu DD inainte!!! Asa ca poti sa stai cu ochii pe mine ca pe butelie

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teacdrn spune:

cornelianeli-daca nu te deranjeaza as vrea sa te intreb:IA ati incercat deja sau vreti direct FIV?
tea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Pussi si Cenusareasa sunt cu ochii pe voi ca pe butelie . Sa fie intr-un ceas bun fetelor si multa bafta.

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

Liana, imi pare tare rau ca trebuie sa treci prin asta, dar sigur va fi bine, ma rog la DD sa treaca totul si sa fie bine. Sotul tau ce zice iti cauta casa in Szeged sa te mute acolo noua luni ? Sincer mi-ar fi placut enorm sa nasc la unguri, dar este mult prea departe de casa pentru mine. Va steptam la vara, la mare sa faceti ultraviolete dimineata cu picioarele in apa, sigur face bine la bb

danielal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

pussi multa bafta , am vazut ca ai inceput cu Ac, sigur de data asta va fi bine pentru tine, mai ales daca stai linistita in pat toata perioada de dupa et si pana la test, si un pic dupa ..
cornelianeli mai ai si tu putin pana la intalnire...bafta si sa fie cu noroc. din timi nu stiu nici un mijloc de transport pana la Szeged, dar in Arad am vazut un autocar care facea curse regulate, asa ca trebuie sa existe si din parte cealalta.

eu ma simt bine, am o foama continua, cred ca de la Elevit, nu mai pot manca carne, si cateodata mai am niste greturi usoare,sper sa nu existe modificari prea mari de saptamana viitoare , fiind a 7 la numar.

danielal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

buna fetelor!vreau sa va anunt ca mi-au iesit toate analizele OK, mai are sotul sa si le faca si sper sa fie si ale lui tot bune.Vreau sa va intreb daca prolactina facuta in ziua a 2 a a CM cu valoarea de 7, 69 este buna ?! dr. Z in e-mail mi-a raspuns ca hormonalele sunt bune si sunt OK pt. inceperea tratamentului, in schimb dr. mea ginecolog mi-a spus ca prolactina este mare si mi-a data bromcriptin, nu stiu ce sa fac daca sa-l iau sau nu, pt. ca pana pe 5 martie cand am prog. mai este putin si nu vreau sa afecteze celalalt trat., astept rasp., mersi, va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaa28 spune:

buna fetelor. Vreau sa va spun ca in sfarsit mi-a raspuns Dr. Zadori. Si mia trimis si lista cu analizele pe care trebuie sa le fac pana la intalnirea cu el.uite le scriu pt. unele dintre voi care mergeti la dansul:
-HIV, Hepatitis B, C for bouth of you
- Papanicolau test, vaginal microbiological tetst including Chlamydia and Trichomonas
- hormone test on the 2nd or 3rd day of your menstruation: FSH, LH, Prolactin, TSH


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaa28 spune:

acum am realizat ca sunt in engleza dar cred ca se intelege. Si ca sa fiu in ton cu o parte din mesajul urmator SORRY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaa28 spune:

anterior am vrut sa spun

Mergi la inceput