Va place sexul oral(sa dati)?

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

www.youtube.com/watch?v=31_UKP3AXHA" target="_blank"> hi-hi-hi

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Vai, unde a ajuns discutia!
Mi-e rau!



Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaintruder spune:

da chiar, barbatzilor le place sa execute sex oral(culingulus)? Ca sa nu las loc de interpretare? Hai Alex2, Ymcar, Vandal, Rufus, Marius... saritzi cu raspunsuri.

diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Eu am spus deja. Doar ca nu-l "execut". Il fac din proprie initiativa.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaintruder spune:

tot executat se numeshte. Si-tzi place ce faci acolo, intre picioarele calde ale femeii?

diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Originally posted by dianaintruder

da chiar, barbatzilor le place sa execute sex oral(culingulus)? Ca sa nu las loc de interpretare? Hai Alex2, Ymcar, Vandal, Rufus, Marius... saritzi cu raspunsuri.

diana



ce-i ala? il mai scrii o data?


Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

O sa existe si o parte a doua sau se inchide de tot subiectul asta? Topicul asta era mai eficient sub forma de chestionar da/nu.

Keep the promises you make to yourself.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

Mie imi place ca sa deviat de la subiect pentru ca este mai distractiv asa .... spre dezamagirea barbatilor ! Angelp cu picanteriile lui picante ( intentionat am scris asa ).... a plecat de mult. Cred ca , usor , usor , o sa schimbam si denumirea subiectului .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

sint curioasa cine si daca incepe subiect nou shi cu ce titlu.

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaintruder spune:

ELISE, am scris greshit?

Sau al tau nu presteaza?

diana

Mergi la inceput