Va place sexul oral(sa dati)?

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

pe mine ma interesa mai mult treaba cu flambatul - asta era ceva ce n-am auzit pina acum, da' nu vrea JG sa detalieze.

sau poate ne explica angelp?!

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Elise unde am zis eu de flambat?

J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

recunosc ca-s nedormita, da' imi amintesc ca ai zis tu ceva de flambat... nu stiu nici ce, nici unde, si acu' n-o sa caut in 20j de pagini.

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Nu mai, nu eu, se vorbea (parca Diana zicea) ca tastatura e purtatoare de microbi si ea o sterge cu spirt, iar cineva i-a recomandat sa o si flambeze sa fie safe.
Oi fi io dezinhibata da' nici chiar asa!!!!

J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

dezamagitor...

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

quote:
Originally posted by Elise

pe mine ma interesa mai mult treaba cu flambatul - asta era ceva ce n-am auzit pina acum, da' nu vrea JG sa detalieze.

sau poate ne explica angelp?!

Elise & BBLisa



Elise, dar ce ai vrea tu sa flambezi?!?! Ca am impresia ca iti veni o idee... de ceva ce nu apare nici in kama sutra!!! Asta da, revolutie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Inca o luna de nesomn si sigur flambeaza Elise ceva ... :))


J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

chiar mai multe...shi pina o veni barbatu-meu de la Beckerbrau de aseara imi mai vin.
Da' vroiam sa ma asigur ca flambatul asta se incadreaza la picanterii, nu la crima.


Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

quote:
Originally posted by Elise

chiar mai multe...shi pina o veni barbatu-meu de la Beckerbrau de aseara imi mai vin.
Da' vroiam sa ma asigur ca flambatul asta se incadreaza la picanterii, nu la crima.


Elise & BBLisa






Picanterii flambate

Alba,mami de Darian (7 ani) & Cassian (1 anisor)

http://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Cassian




Cine este bogat in Dumnezeu este darnic cu cei din jurul lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

quote:
Originally posted by Miramar

Pfuuu - in stilul asta o sa ajungem la capitolul II ca vad ca subiectul e inepuizabil.

Sex anal hmmm si alte fantezii erotice, inclusiv sado-masochiste - totul este permis atata vreme cat ofera placere ambilor parteneri deopotriva. Limitele, cum bine ati spus multi inaintea mea, si le stabileste fiecare cuplu in parte, de comun acord. In plus ceea ce azi poate oferi placere maine poate crea disconfort asa incat regulile se schimba. Cat priveste moralitatea acestor aspecte - ma surprinde ideea ca femeia ar putea fi considerata imorala in zilele noastre pentru ca isi satisface fanteziile sale cat si ale partenerului. In cercul meu de prieteni, colegi de serviciu desi am incetat sa avem discutii pe astfel de teme(din pacate )aceste lucruri nu au facut obiectul conversatiilor noastre, pentru ca de altfel nu ne-au preocupat niciodata. Iar daca vreodata as fi avut vreun partener care sa gandeasca asa el ar fi fost urgent mazilit. Pana una alta cin' se-aseamana se-aduna. Daca femeia se simte curva facand anumite lucruri, e evident ca-si va gasi un barbat ce va gandi la fel, caci daca barbatul nu ar gandi la fel mai devreme sau mai tarziu va pune problema satisfacerii acestor fantezii pe tapet. Reciproca este evident valabila.

Cat despre femeia adevarata - in ce ma priveste o consider ca fiind femeia care-si cunoaste deopotriva calitatile cat si defectele, si astfel este sigura pe ea, pe sexualitatea ei, stie sa-si scoata in evidenta calitatile, nu ii e frica sa-si afirme parerile, stie sa fie si un bun companion, dar si o firava trestie in bataia vantului, este angrenata in realitatea zilelor noastre, este volubila dar si empatica, poate fi dura dar si dulce, stie sa-si traiasca viata atat in mod independent cat si in societate, familie, stie ce-si doreste si cum sa obtina ce-si doreste, dar stie si ca uneori socoteala de-acasa nu se potriveste cu cea din targ si cand asta se intampla stie sa fie flexibila, se simte bine in pielea ei si o arata.

De altfel adaptand un pic cele de mai sus - totul este de asemenea valabil si pentru un barbat adevarat.




Subscriu ! ...... Imi mai trecu ceva idei prin cap , precum trenurile accelerat prin gara , dar acum nu prea pot sa le expun ... trebuie sa corectez temele copiilor ... poate revin.

Referitor la flambat .... cred ca ati speriat barbatii ... au cam fugit !

Mergi la inceput