Va place sexul oral(sa dati)?

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Diana esti simpatica rau. Deci, desi subiect legat de sex, pe tine asta te arde.
Uite, eu am avut o prietena (iubita, si multe altele) cu care tare imi placea sa ies, si sa merg la intalnirile de afaceri, petreceri intre parteneri si altele, ptr ca stia cum sa se comporte in societate. Bine, in ziua de azi majoritatea sunt doamne in societate, nu contrazic pe nimeni. O doamna in societate stie cum sa se poarte, stie cum sa converseze, sa se faca placuta, cum sa sa se imbrace (barr, te ia cu friguri cand te gandesti la tinuta noi generatii), cum sa se distreze. Despre domnisoara de care vorbeam, e o companie placuta, si ptr mine si ptr cei care o cunosc, si desi nu mai suntem impreuna de cateva luni bune, atunci cand am avut intalniri importante in societate (si nu am avut partenera oficiala) am apelat la compania ei.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaintruder spune:

Aham, deci femeia e doamna in societate daca nu te face de ras si daca itzi face cinste, daca lasa o impresie buna, si e cuceritoare si stie sa deschida gura, daca te pune intr-o lumina buna?

diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaintruder spune:

HHHHHHHHHHHm, nu stiu de ce, nu te supara pe mine, dars eamana cu femeile de companie, si ma refer la alea titrate, de lux.

diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nume spune:

Marius, merci pt. aprecieri :). Am spus ca ``in punctul asta al existentei mele``. M-am corectat tocmai pt ca afirmatia mea precedenta era cam...prostuta.

JG :) Poate ca asta ar fi o explicatie pt. care reatia ta este totala(nici o conotatie negativa atasata): faptul ca esti geloasa si deci usor nesigura pe tine (gelozia este o forma de autosubapreciere), dispusa deci sa substitui placerilor tale pe ale lui. Nu stiu, zic...

Giulia, nici o grija; moralitatea, care in asternut s-ar putea traduce cu inocenta, este si va fi intotdeauna apreciata din varii motive in care n-are sens sa intru.

Elize, in cartea aia toate au fost duse atat de departe,intr-un mod atat de realist incat se impunea un deznodamant extrem, ca altfel; vorba lui Angelp (hehe)``pana unde, pana cand?!`` Chiar; ai putea sa imaginezi un alt final, mai firesc/plauzibil?

Dianaintruder, ``doamna in societate``, ca si reversul sau continuarea sintagmei, depinde de imaginea pe care o are emitentul. Parerea mea...

nume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

Da, am inteles ... ceva, ceva . Dar, nu stim daca doamna respectiva ideplineste si celelelate doua calitati pentru a fii FEMEIE ADEVARATA ( buna gospodina si c.... in pat ) . Deci , la prima vedere , nu-ti poti da seama daca o femeie este femeie adevarata daca nu trece si celelelate doua "teste". Si avand in vedere ca pentru a indeplinii si cea de-a treia calitate- conditie (de a fii c...a)trebuie sa faca n prostioare..... eu am ajuns la concluzia ca nu sunt prea adevarata si nici nu cred ca-mi doresc sa mai fiu.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Originally posted by J G

Coltofeanu asta e, din pacate cu greu mai gasesti virgini (e). Si sa nu generalizam la barbati, eu de pilda nu pot accepta cu intelepciune faptul ca sotul meu a mai cunoscut altele inaintea mea. Dupa cum ziceam si in postul anterior, sunt de un egoism feroce.

J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)



eu pot si chiar ma bucur ca le-a cunoscut si au facut din el ce e acum. Altfel as fi luat unul de 16 ani.

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaintruder spune:

eu inca mai sper sa devin o C_a in pat, dar ma tem ca ma depasheshte, plus ca nu mi-a cerut inca nimika ieshit din comun, nu de alta dar o astfel de fata presteaza tot fara sa aiba ceva de comentat si tre sa mimeze permanent orgasmul, plus ca in functzie de cererile clientului, la final mi-e penibil sa-i cer cutare suma, sau sa ma las palmuita sau mai stiu eu...biciuita, schingiuita, Doamne, i9ne ca barbata-meu e in limitele normalului si decentzei pe acre EU o consider normalitate.

diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Nume, tocmai ce am zis ca fac numai ce-mi place, deci nu inlocuiesc placerea mea cu nimic. Nu sunt geloasa, nici nesigura... nu am fost prima dar sigur am fost cea mai buna dupa cum am mai zis, reactia totala a survenit in urma atractiei fizice care m-a dezinhibat. mey, tu chiar vrei sa demonstrezi aici ca nici uneia nu ne place cu adevarat si ca exsista intotdeauna un alt motiv pt care o facem? :))

Alex, faza cu egoismul a fost o gluma. Am spus ce am spus ca sa subliniez ca nu numai barbatii, in sufletul lor, dorinta sa fie primii. Sau oi fi eu mai barbata. Spune-mi sincer, sincer - indiferent cat de intelept, educat, inteligent etc ai fi: cand te indragostesti rau, nu-ti doresti sa fi fost primul?

J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Originally posted by dianaintruder

eu inca mai sper sa devin o C_a in pat, dar ma tem ca ma depasheshte, plus ca nu mi-a cerut inca nimika ieshit din comun, nu de alta dar o astfel de fata presteaza tot fara sa aiba ceva de comentat si tre sa mimeze permanent orgasmul, plus ca in functzie de cererile clientului, la final mi-e penibil sa-i cer cutare suma, sau sa ma las palmuita sau mai stiu eu...biciuita, schingiuita, Doamne, i9ne ca barbata-meu e in limitele normalului si decentzei pe acre EU o consider normalitate.

diana




super tare... sa te duci sa-ti intrebi barbatu' in mijlocul actiunii "auzi, nu vrei sa-mi dai o palma shi sa-mi dai shi niste bani?"
asta asha, ca sa fii femeia ideala pt. el.

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nume spune:

Mi se pare fascinant ca popoarele din care provin femeile pasionale sunt tocmai cele in care femeile au traditie in a fi esential submisive(nu manifest; nu ti le imaginezi ca au capul plecat): popoarele meridionale da` si Brazilia, America de Sud, cam astea sunt reperele, nu?! ...Asta dac-ar fi sa extrapolam de dragul discutiei...

Alex, da. Dac-ai afla ca iubita ta si-a incercat toate limitele, din dragoste, cu altul sau altii inaintea ta, nu te-ar deranja deloc?

nume

Mergi la inceput