Va place sexul oral(sa dati)?

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Normal ca-mi place sa primesc La inceputuri am "primit" timp de vreo 6 luni zilnic..pfuai , ce vremuri (exceptand perioadele...triste).

M-am gandit si eu la "schimbul " asta , la faptul ca unora li se pare scarbos...ei bine , mie mi se pare ca mai aiurea este sa-i faci sex oral unei femei decat unui barbat. daca ati vazut cumva episodul din Sex and the city in care Miranda se intalnea cu un tip de la nu stiu ce grup de slabit si de fiecare data dupa ce ii facea cunnilingus tipul iesea de sub patura cu "ea" intinsa pe toata fata. Ei , de aia mi se pare o munca mai grea ce fac ei decat ce facem noi


Miramar , sau cine intreba de semineu: lasa pozitiile , fii multumita ca-l ai Merge oricum.


Referitor la sexul in public....am facut-o de multe ori , da' la bagat pe sub mese si sex in vitrine nu ne incumetam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nume spune:

Hehe...Angelp, scuze da` nu pot sa ma abtin(altfel sfaturile sunt de mare rafinament :)) si sper ca ai simtul umorului, in fond ne distram, nu trebuie sa ne luam tot timpul in serios...

Bine, bine...da cum faci daca partenera nu e ``frumoasa
nerabdatoare, dar si lenesa``?, daca ``carnea de pe fesele ei inantatoare`` nu e firava? Te rog descrie-mi.

...Scena de la restaurant e bestiala, desprinsa din Sandra Brown...:)

nume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nume spune:

Elise, eu tocmai mi-am imaginat fetele prietenilor. Si rad singura cu lacrimi...

nume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Xio - de cine vorbim aici ca l-as avea ? de semineu, de fese firave, de un "penis la indemana" ? Fie vorba intre noi ma bucur de toate, desi nu l-as rezuma pe sot doar la atat.


Elise -exact asta am inteles si eu fetele ospatarilor, cat despre imaginatie, fie ea si in exces mie una nu-mi ajunge ca s-o fac, iar de sot (ca el e mai pudic de fel) ce sa mai spun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Bine, bine...da cum faci daca partenera nu e ``frumoasa
nerabdatoare, dar si lenesa``?, daca ``carnea de pe fesele ei inantatoare`` nu e firava? Te rog descrie-mi.


eh, nah: dak nu-i firava nu poate sa o urce pe semineu, si daca nu e lenesa risca sa cada de acolo.

ce e asa greu de inteles?
Au si variatiunile astea contraindicatii...


Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

La semineu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bine , e foarte bine ca ai si ce mai trebuie , dar semineul.e ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nume spune:

Nu ma pot opri din ras... Miramar, eu din enumerare as alege semineul...
parerea mea...
nume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Nume si eu sper ca Angelp are simtul umorului. Pana una alta si eu rad cu lacrimi - noroc ca sunt sg. in birou si ca si tine cu treaba putina, din cand in cand mai baga capul colega de-alaturi ca am usa deschisa inspre ea sa vada sunt ok? Si redevin serioasa, ca nu ma mai potrivesc cu sacoul scortos ...cu putina imaginatie as putea sa ma bag sub birou....ca doar nu e nici un ospatar sa ma vada imi lipseste sotul din dotare....sa nu mai vorbesc de semineu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nume spune:

...cu putina imaginatie nici nu-mi mai trebuie sotul din dotare, biroul sa fie...

nume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Originally posted by nume

...cu putina imaginatie nici nu-mi mai trebuie sotul din dotare, biroul sa fie...

nume



da, da' ai grija: putina, nu in exces.

Elise & BBLisa

Mergi la inceput