Si sotii vostri la fel patesc?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Amuzant! Mi-a placut mai ales faza cu partzuletul care improasca talc.
Pe noi nu ne-a deranjat niciodata mirosul si nici aspectul. Ba chiar am fost nevoiti de cateva ori sa studiem mai in amanuntime "produsul" sau sa-l transferam in recipient pentru analize.



Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Cool...
Nu, nu imi amitesc sa fi facut asa, dar imi amintesc ca l-am pus sa-i dea niste manusi sa nu se zgarie pe fata (avea micu meu o saptamana) si dupa ce s-a chinut pret de cateva minute , l-am vazut cu o fatza de nu mi-o pot scoate din minte nici acum!


mami de Calin rasfatzat:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicalin spune:

ce sa spun,urat!!!nu cred ca ar reactiona multi barbati asa?al meu in nici un caz.am o cumnata care nu-si schimba bebitza de "se4nsibila"ce ere si atunci il punea pe sotul ei sa faca acest lucru.bineinteles ca a ramas cu obiceiul asta si acum nu mai face nimic ce tine nici de casa nici de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Sa va spun eu experientza mea de ieri, am o vecinica(3ani) aici de ma iubeste mult si maicasa pleaca si o lasa la mine pt o ora toate bune si frumoase pina se duce la si zice eu nu pot sa ma sterg la am crezut ca mor .Aveam pe mine un pulover pe gat l-am tras pe fatza am inchis ochii mi-am tinut respiratia si am facut o tentativa de a sterge fata la fund ,dupa lacrimi multe si senzatie de voma nu stiu ce am reusit acolo.Cum a venit maicasa i-am spus sa o duca direct la baie ca nu stiu ce a iesit.
Voi crede-ti ca e gluma dar serios uni chiar nu pot sa faca chestia asta si eu ma numar printre ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

super clipul....hahahaha

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca
www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bfly spune:

Ma bucur ca va distreaza, chiar daca e un pic exagerat, regizat sau scarbos! Pe mine m-a distrat teribil cand l-am vazut si m-am gandit sa-l impartasesc.


"Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma."

Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina spune:

Eu una m-am amuzat teribil!! Al meu nu are nici o treaba,a schimbat-o pe Anna intotdeauna,iar cind vomita(ex acu o saptamina a facut gastro si a vomitat toata noaptea) tot el o schimba,ca eu sint mai sensibila.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

regizat sau nu, filmuletul e super! l-am trimis si eu unui proaspat tatic, sa se amuze! sau nu?

Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein
Cristina si Vlad



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Si eu sunt mai sensibila la mirosuri de acest gen dar la copilul meu niciodata nu mi-a fost greata. Daca vad pe cineva ca vomita imediat mi se intoarce stomacul pe dos dar cand vomita Andrada NU. Nu ma simt confortabil dar fac fata situatiei.

Sotul meu nu a avut niciodata asemenea probleme. Oricum el care lucreaza pe DESCARCERARE vede chestii multtt mai scarboase la care eu as lesina pe loc.

Crisssi Andrada (12.09.2002)
‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pet spune:

Am ras cu lacrimi!!! Nu am avut probleme de genul asta nici eu nici sotul.

Mergi la inceput