Spiridusi de ianuaire - februarie 2006 (152)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

totusi vreau sa stiu cine e cascadorul ala!!! a aflat cineva?

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI


"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MARAKI scumpi,mai e pana la pagina 20 ! rabdare!
NICO " " e noua mea iubire

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI


"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Andiaroro, eu una sunt perfect de acord cu tine.
AnaM, deci nimeni nu va zice nimic, dar toata lumea se va uita stramb la toata lumea.
Io nici in ziua de azi nu stiu ce s-a zis data trecuta in conferinte, ca nu fusei de fata si nu ma prea conferesc. Iar acum, n-am YM ca e mooort si daca n-ar fi mort, mie mi-e jena sa port discutii pe Ym, deoarece n-am timp de Anuta si ar trebui sa ma intrerup mereu.

Bee
si Ana Teodora (22.12.2005)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Hai mai Moni ce treaba are cascadorul aici ? sau are ?!

Ai promis sa vei dezvalui misterul , este cazul sa spunem lucrurilor pe nume acum . Cred ca ne-am ascuns destul dupa deget ,daca vrem sa mai fim cat de cat o comunitate unita, parerea mea este ca nu se v-a putea face asta decat in momentul cand nu v-or mai fi suspiciuni . Nu cred sincer ca " vinovatele " vor iesi in fatza clasei... in nici un caz

Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


POZE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2

www.onetruemedia.com/shared?p=189e1555048a1ba8191351&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MY ANGEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

quote:
Originally posted by andiaroro

acu chiar ca ma car:
NICO POATE CELE 4 habar nu au ca au scrsi ce ai primit tu; te-ai gandit si la varianta asta? E ATAT de simplu sa-ti faci un id necuynoscut si apoi sa scrii un dialog in 4 in word.........DACA VREI sa faci rau, totul e posibil;
nu exista decat o cale dea afla adevarul si o suferinta poate inutilaa: discutand deschis cu persoanele respectiveeeee


ana si alexandre (17.02.2006)



Ana nu ai cum sa facî conf tu, scrie clar la fiecare id in parte ora minut cu minut la fiecare rand scris.

Acina pai tu nu ai vb cu cata si alina ? nu le.ai intrebat de ce nu mai intra aici? aceeasi poveste a fost .....

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
http://www.dropshots.com/maraki
http://www.dropshots.com/maraki1
http://www.dropshots.com/maraki2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Ana pai hai ca recunosc .De fapt io sunt una dintre cele 4 si acu' ma ascund si eu dupa diverse motive ca sa nu fiu acuzata.

edit : cafea nu beau nici dimineata dar o cioco ar merge de minune.

Anca si Andrei(13.02.2006)

Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

hai sa fim serioase, daca imi place de BEE si la amandoua ne place grafica pe mamaliga, de ce sa nu ne conversam pe YM SAU LA TEL ; cine barfeste peee YM o va face si in viata reala si cu persoanele din alea mie una imi e clar ca nu o sa ma imprietenesc noiciodata;;;;;;;;;;parerea meaaaa.
ASA............ASAA..........una iezsi la suprafata;;;;;onorabil d-na ANCAAAA§;;;;;hai care se mai propune; cand strangem 4 volontare inchidem urnele si incepe o noua legislaturaaa. nico-facem haz de necaz- da , sincer, asteptam sa ne spui

MARAAAAKI6 MARE CHESTIE SA MAI PUI O ORA SI NISTE ID LANGA SUBIECTELE DE DISCUTIE


ana si alexandre (17.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Sincer si eu vreau sa isi dea arama pe fata fetele, dar nu cred ....
Nico....iti respect decizia de a nu spune...dar atunci paziti-va spatele si aveti grija ce spuneti ca pe fata va zambesc si pe la spate va impung.

Marco mi-a adormit la 17.45, il las macar pana la 19 si pe urma trezirea.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Dragelor plec acasa la copilul meu , poate intre timp apar si celelate 3 participante.
Uite cum ma faceti voi sa ma bat cu sotul pe calculator acas'.
Pupicei

Anca si Andrei(13.02.2006)

Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Mai fetelor care vreti tricicleta, cam cum v-ati gandit ca o sa o livreze Ana..........nu de alta dar eu mi-o imaginez infruntand voiniceste starea drumurilor din Bucuresti calare pe o tricicleta pt un copil de 2-3 ani

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)

www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"E important sa ai in viata un scop precis
Scopul meu este sa fac... shopping la Paris"




Mergi la inceput