Casnicute sexyy (104)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

symaco cine ai revenit..multa sanatate printzeselor..
doina fug acu sa vad ce se mai intampla

am putina treaba da revin...georgiii

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

doina,ai noutati?
suna-i pe cei de la "povestiri" din nou si roaga-i pe ei sa intervina la ziar.
Auzi(pe bune acum) dar nr. lui Becali ala nu-l putem afla sau se trece prin n filtre pana la el


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

simo,mi-am adus aminte te-am vazut pe la "barfe".Care zici ca sunt problemele Monicai C.?
As vrea si eu sa am probleme ca ale ei sa nu stiu in ce avion sa ma urc,sa nu stiu ce card sa sparg pe tzoale,sa nu ma decid ela ce coafor sa merg,ce unghii sa-mi pun,etc


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_al_jaafari spune:

hihihi! in primul rand are o privire senina saracuta...da gandeste-te ca oricate ar avea pe lume, seara tot cu tataia se duce la culcare! nu as da nici o ora viata ei pe a mea. noi traim normal, iesim o data pe luna sa manam afara, nu-mi permit chiar orice, dare bine...insa seara la culcare cand ma ia iubi in brate zau ca-s cea mai bogata femeie din lume!

acolo am scris oentru ca mi se pare ca-i barfa ieftina, de ciuda. lasa bre fata in pace! e copil ea!...sunt altele mai experimentate si tot mai fac greseli.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:


n-am citit nimic. e coleguŽ acasa si face curatenie generala


MIKI
``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

simo,eu as da o ora din viata mea pt o ora din viata ei.Iei i-as da ora mea de smotru,mancare si rufe si eu i-as lua ora ei de shoping la Paris
In rest fiecare cu bosorogul ei

am fugit la piata.pup


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_al_jaafari spune:

si ca sa raspund pas cu pas...

nu-mi place deloc in avion! mi se infunda urechile urat de tot si ma simt tehuie de cap doua zile dupa aia

cu toti banii ei eu ma imbrac cu muuuult mai mult bun gust decat ea desi ma invart in cateva haine.

coafor? care coafor? trebuie sa munceasca un stilist sa lase parul liber pe spate?

unghii le am pe ale mele de le tai cu toporul de tari ce sunt.

na ca am facut-o varza pe Moni . dar noi nu barfim, ne spunem in mod civilizat parerea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_al_jaafari spune:

quote:
Originally posted by ange

simo,eu as da o ora din viata mea pt o ora din viata ei.Iei i-as da ora mea de smotru,mancare si rufe si eu i-as lua ora ei de shoping la Paris
In rest fiecare cu bosorogul ei

am fugit la piata.pup


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."





e, daca-i pe`asa, mai bine sa ii dam ziua cu curatenie generala. aia mare mare inainte de craciun, paste, dupa pus de toate alea toamna...stiti voi la ce ma refer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Fetelor, eu asa printre mii de nervi...am facut o ciorba din sir de porc afumat, o mancare cu carne de porc si mazare,masina a spalat vreo 2 ture si mai spala acu una, caci am venit si cu Catalin acasa ieri, am dat material de lucru la cei care pot sa dreaga ceea ce au facut cei de la ziar!Acum iau o pastila caci ma doare putin capul si o sa ma uit la Povestiri!vreau sa ma linistesc ...la cap...sa-mi pun gandurile in ordine putin caci am fost cam ravasita azi...Nu mor caii cand vor cainii!nu-i asa?

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Eu as face schimb cu ea de bosorog,dar mi-i ca nu i-a place de-al meu si mi-l trimte inapoi.Si p-aia ce ma fac io cu doi?


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput