FIV 101

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Andra, primele zece mesaje sunt moderate si din cauza asta apar mai tarziu. Apoi iti apar cum le scrii. Dupa 10 mesaje iti poti activa PM. Ar fi bine sa o faci.
Cu siguranta se face chlamidya la alte laboratoare. Gasesti laboratorul respectiv ceri o eprubeta pentru analiza de secretie si te duci cu ea la un dr.gine care iti recolteaza si apoi iti duci proba la laborator. Din cate stiu eu se recolteaza in primele 10 zile ale cm dar obligatoriu fara sangerare.
Eu am inteles ca Stamatian se ocupa personal de paciente. De unele . Sper sa fii si tu printre ele.

Bq, e singurul biolog de acolo.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

ADHNANA FELICITARIIIIIII!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Adhnana,FELICITARI MAMICO

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Bey Adhnano, felicitari, super, numai vesti bune, in ritmul asta in doua luni o sa bata vantul pe aici, se pune praful plecam cu toatele!

Sheritra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRA0 spune:

Moniland, deja am intrebat la Sinevo (Rombel) si nu fac analiza Chlamidiei decat din sange; am mai intrebat si la Radusan - nu o fac deloc. Cei de la Lab. Gine 1 mi-au spus ca numai ei o fac din secretie; nu stiu cat este de adevarat. Tu ai facut aceasta analiza si unde? In ceea ce-l priveste pe Stamatian, ar trebui sa citesc ceva printre randuri? Nu ca n-as fi auzit destule despre el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurabyby spune:

FELICITARI MAMICO !!!!
BRAVO !!!
SARCINA USOARA SI PUI SANATOS !!!
ODIHNA MULTA SI GRIJA MARE LA VIRUSI SI FEBBRA ASA A SPUS DR. MEA !!!
PUPICI PE BURTICI SI BAFTA LA TOATE FETELE !
URMEZI CRIS SA NE DAI VESTEA CEA MARE !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurabyby spune:

AM UITAT SA MA SEMNEZ ADICA SA MA IDENTIFIC :) NICOL
AM REUSIT SA INTRU SI EU AZI DE ACASA CA LA SERVICIU AM DEPUS DEMISIA !!!
PUPICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Adnana sunt tare fericita scumpa pentru tine!IUHUUU !Sarcina usoara si bebe sanatos si norocos!!!

Laurabyby=Nicol,cum te simti?Ajut-o te rog si pe lauraby sa ne puna niste pozici cu comorile ei,pliiiiz!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

ADNANA FELICITARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII PE BB,SARCINA USOARA SI UN BEBE SANATOS SI MANCACIOS!

vad ca va indreptati tot mai multe cu pasi repezi spre odisee dar sa nu ma uitati si sa ma trageti dupa voi!

va tin pumnii la toate si ma gandesc mereu la voi chiar daca am inceput sa lipsesc,nu prea am ce sa va zic,inca nu stiu cand voi incepe si eu drumul spre un alt fiv,v-am pupat pe toate fara exceptii!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

Cris, pussi, delia, kla, andicu, moniland, galuscuta, sheri,nicol, antosit, bombonique va multumesc mult mult pentru urari. Sunteti niste fete de nota zece si niste prietene adevarate
Cris - e randul tau acum. Te astept cu drag si cu un rezultat pozitiv. Si ca sa stai linistita in privinta simptomelor iti spun ca nu am avut si inca nu am sani tensionati. Ma doare burta ca la CM inca din ziua 2-3 de la ET. Singura problema de cateva zile e mirosul. Nu suport sa miroasa nimic in jurul meu. Nici bine nici rau.
madalina - ce vesti ne dai?
Va multumesc inca o data. Voi fi aici langa voi in fiecare zi.

Adhnana

Mergi la inceput