Aspirante opimiste>20 ani (51)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Kalosalina, nu e neaparat nevoie sa te doara ovarele in caz de sarcina, depinde de la organism la organism. Pe mine ma intepau ovarele si totusi mi-a venit ciclu.

Iti tin pumnii la tine sa fie cu ochisori.

CLAU
astept surioara de Razvanel
http://tt.lilypie.com/pA1lp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Dani imi pare rau ca incepi sa te simti prost ,dar nu fii egoista si da-ne si noua.
Daca ai o adresa de mess da-mi un pm ca vreau sa te intreb ceva.
Pup fata.
Ale eu zic ca temp e buna ,cate zile ai de la ovulatie?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....



din calculele mele, am ovulat cam pe 21-22-23 ianuarie. deci inca nu sunt 10 zile.



http://tt.lilypie.com/WxC5p2.png

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ale at. mai ai de asteptat ca trebuie sa treaca 18 zile de la ovulatie cu temp peste 37 ca sa fie bb.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Ale at. mai ai de asteptat ca trebuie sa treaca 18 zile de la ovulatie cu temp peste 37 ca sa fie bb.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....



multam frumos. uite! daca vb cu voi mai aflu cate ceva. acum sa va rugati pt mine sa ramana asa,,, peste 37 inca 9 luni

multumesc anca!!!




http://tt.lilypie.com/WxC5p2.png

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Pai mie dr-ita mi-a zis sa repet testul Joi sau Vineri. As astepta totusi pana vineri... nu stiu! N-am absolut nici un simptom decat ca ma dor sanii ingrozitor! Daca nu e bebe luna asta, incep sa iau iar Mastodynon-ul ca imi era asa bine de la el!
Anca, Ale eu zic ca depinde de la organism la organism.. Nu e musai sa ai peste 37 ca sa fie bebe. La mine de exemplu oscila intre 36.6-36.8...
Coco nu te cert.. stiu cum e sa nu mai ai rabdare.. dar totusi ai facut prea devreme testul! Mai asteapta putin!
Kalosalina sa-ti traiasca sotul!!! Doamne ajuta sa ai un test pozitiv pana sambata! Asa un cadou... Am vazut ca mai ai o zi asa ca tin pumnii stransi pentru maine!
Billy imi pare tare rau ca nu e bebe! Dar te felicit ca ai fost la doctor!!! Spune-mi si mie unde ti-ai facut tu toate analizele (toxoplasmoza, lysteria..etc) si cat te-au costat!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ancutzyle iaca ma mai invart prin casa, mai bag un oki in calculator...dependentza, nu gluma Temperatura ta e inca >37, deci cred ca-i buna, desi ai vazut ca Biby nu mai are incredere in temperaturi, ca si cu temp mai mica poti fi

Fetelor de la ce ziceati voi ca-s scurgerile alea mai lichide? Sunt in Z19 si, cand merg la pe hartia igienica se ia o scurgere lichida, bejulie, parca (nu-s sigura, ptc hartia e roz). Acu' ovulez? Pana mea, habar nu am din astea


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by Laura Ioana


Fetelor de la ce ziceati voi ca-s scurgerile alea mai lichide? Sunt in Z19 si, cand merg la pe hartia igienica se ia o scurgere lichida, bejulie, parca (nu-s sigura, ptc hartia e roz). Acu' ovulez? Pana mea, habar nu am din astea[/brown]


Poze Laura



tare asta cu hartia roz! A mea e albastra si la fel vedeam si eu o culoare ciudata... Cred ca scurgerea aia poate fi ovulatie sau cea de dupa ovulatie! Oricum tu prestezi zi de zi asa ca... nu-mi fac probleme! Cat de curand te voi vedea !



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Biby ma faci sa rad Erau unele fete la odisee care, dupa ce au ramas insarcinate, si-au cumparat doar hartie alba, ca sa aiba sub control orice scurgere

Edit: Voiam sa spun cand merg la nu la


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

M-ati intrebat de simptome, am ceva si par chiar de sarcina, dar se confunda si cu cm. Am arsuri pe stomac, mi se aduna saliva in gura,si ma inteapa un pic ovarul drept.
Credeti ca influenteaza cu ceva daca m-am ridicat dim. la 5 din pat si m-am dus la baie?

Mary
In asteptarea puiutului nostru
http://tt.lilypie.com/mSSBp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

Bibyeu sa sti ca mi-am facut analizele la Medlife ca e aproape de servici si sunt ok.
Au costat 3.6 mil lei, toate-toate plus hormoni ca a vrut dr sa vada si hormonii.
Apropos, la ce dr doctori mergeti?
Al meu e Dan Secara de la Cantacuzino, la care ma duc de 10 ani.

Mergi la inceput