Dr. Nayel - CF 2 (13)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sandybel spune:

Banuiam ca i aburtica, era culmea sa nu ai
Eu sunt stresata ca ma burta prea mica,ne vedem akolo atunci!
Daca nu ne gasim akolo, ne gasim pe forum si vedem ce ne asteapta.....
hai ca deja ma ia tremuriciul si nici nu mai stiu sa scriu
n-ai un id de mess sa vb ma repede?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca22 spune:

Buna fetelor!
Inca o data felicitari Shine sa fiti sanatosi si mancaciosi!

Fetelor va astept maine cu vesti de la control,eu merg joi .


37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

Buna fetelor

Shine BINE ATI REVENIT!!!! (iti trimit un mail)

38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dimalexia spune:

Tocmai m-am intors de la medicul de familie. Am fost sa imi iau analizele, pentru a le duce maine dr. Nayel. Doctora nu i-a comunicat asistentei si nu mi-a facut timpul Quick si ISN. Si-au cerut scuze de incurcatura, si trebuie sa ma duc din nou maine de dimineata sa mi le faca, si imi da rezultatele pe fax miercuri. Vroiam sa le am pe toate maine sa le vada dr. Nayel. Dar asta e... Cred ca sunt foarte importante atunci inainte de operatie. In rest mi-au iesit bine analizele. Unele sunt diferite fata de primele dar nu cu mult...

Dimalexia 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dimalexia spune:

Sandybell: ID meu de mess: serval_grup@yahoo.com.

Dimalexia 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tatiantudor spune:

Buna fetelor,

Felicitari tuturor mamicilor pentru ca ati adus pe lume niste comori si mai ales viitoarelor mamici pentru ca vor trai in curand cea mai minunata experienta din viata lor.

Pentru ca sunt un mare FAN al doctorului Nayel, pot sa va spun ca nu se pricepe de minune numai la nasteri. Acum o saptamana mi-a montat sterilet-ul Mirena (recomandat de el). L-am intrebat ce recomanda ca metoda de contraceptie dupa doi copii si mi-a recomandat Mirena fara nici o ezitare. Vreau sa va spun ca nu m-a durut absolut nimic atunci cand mi l-a montat. Aveam o frica teribila, dar mi-a zis ca nu o sa simt nimic si chiar nu am simtit. Nu m-a durut burta deloc. Nu am avut sangerari. Are o mana excelenta si o pricepere deosebita in ceea ce face. Tot respectul pentru acest doctor.

Cu drag.
Liana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MICKYN spune:

Shine, bine ai revenit!! Refacere rapida si un bb cuminte, mancacios si sanatos!Te pupam si ne bucuram ca totul este bine !!
Pupici la mamici si bebici !!!
Din gasca gravidutzelor Dr-lui Nayel , cine va naste in martie?
34 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MICKYN spune:

Crinuta,, pe perioada cat ai stat in reanimare, au avut voie rudele sa te viziteze?.(Sot, mama etc?). dar pe perioada cat ai stat internata? Exista o perioada de vizita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Da fetelor, au venit imediat dupa operatie, dar au stat foarte putin, iar in aceeasi seara m-au mutat in salon.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

bafta fetelor care au programare azi!!!

38+

Mergi la inceput