Aspirante optimiste>20 ani (48)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ramo, eu vin!

CLAU
astept surioara de Razvanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nebunica-zapacica spune:

Suparata nu sunt, pentru ca am aflat multe lucruri utile de la voi, fetelor, doar putin dezamagita..dar probabil o sa-mi treaca pentru ca oameni suntem si toti avem scaparile noastre...
Raspunsurile la intrebari le-am gasit in mare masura, in postarile voastre, dar a fost nevoie de zile intregi de cautari prin toate capitolele acestui topic.
Va urmaresc in continuare si atunci cand o sa am vesti o sa va anunt, fiti sigure, pentru ca si eu sunt foarte fericita cand o aspiranta devine si stiu cat de bine face la moral o asemenea veste.
Va pup pe toate, o zi buna!

Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.
(Voltaire)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Si eu viiiiin!!!

http://tt.lilypie.com/zDTIp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Sincer.. mi se rupe sufletul sa constat cate fete aveau nevoie de sfatul nostru, de o parere... Trebuie sa facem ceva! Chiar i-am propus Oliviei si va propun si voua sa stabilim cateva reguli pe care sa le postam pe prima pagina sub link-urile utile!
Asta ar fi o solutie si nu cea propusa de Ramo sa insisti ca sa ti se raspunda! Nu mi se pare normal. Nu toate fetele sunt ca noi... unele sunt mai timide, mai sensibile si daca nu se vad bagate in seama pleaca.
RGE



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Fetele eu cred ca sunteti un pic cam dure cu noi. Eu sunt sigura ca vi s-a raspuns cand ati intrebat ceva, daca nu, poate nu stiam raspunsul.
RGE, aceasta 'bisericuta' despre care vorbesti tu, s-a format in timp si toata lumea este binevenita. Dar pana si viata reala iti trebuie timp pentru a te integra intr-un grup. Incepi prin a te cunoaste si asta se face comunicand. Atunci cand nu cunosti prea bine o persoana, este normal sa fii mai rezervat. Eu stiu ca noi am intampinat cu bratele deschise pe toata lumea. Dar daca voi spuneti contrariul, imi pare tare rau ca asa ati simtit si imi cer mii de scuze in numele meu si al fetelor.




***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:


Ma alatur si eu lui RGE si ma declar revoltata de ceea ce se intampla pe acest forum. Asa este, cele nou venite au fost putin bagate in seama sau deloc, e un club destul de exclusivist care are nevoie de mai multa flexibilitate, transparenta, etc. Eu va urmaresc dar nu prea am mai postat tocami pentru ca m-am simtit marginalizata.
Cu toate acestea cred ca Nusha a avut o reactie dura si rautacioasa vis-a-vis de Ale care mereu a fost o draguta si o adevarata optimista.
Sper ca umila mea parere sa determine o mica schimbare in bine pe acest forum.

http://tt.lilypie.com/Yr7Sp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

OLIVIA 26, sa sti ca pana la 25 de ani nu mi-a fost greu sa ma integrez intr-un grup ...doar aici....si crede-ma ca sunt multe fete care nu au mai scris din acest motiv....iti garantez ca sunt multe care nu au avut curajul sa zic asa sa spuna lucrurilor pe nume...sunt forumuri unde sunt foarte activa....aici chiar s-a ajuns la "tiganie" daca vreti adevarul....este imposibil sa treaca o saptamana de cand nu am scris ....cand altele scriu 500 de mesaje pe zi....efectiv nu am mai avut loc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

p.s:..cand am spus loc..nu m-am referit la "....spatiu"
Ma bucur ALYSH ca esti alaturi de mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Alysh, sa stii ca toate ne-am simtit un pic 'marginalizate' la inceput. Dar incet, incet am incercat sa ne integram si sa ne adaptam. Pentru mine a fost o provocare placuta si am invatat alaturi de fete ca a face parte din acest grup nu inseamna numai sa primesti ci si sa oferi. Sper din suflet sa va schimbati parerea si sa va dati seama ce minunate sunt fetele.
Va pe toate.



***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Nu mai vine nimeni la imbratisarea de grup???



NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput