Aspirante optimiste>20 ani (47)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

sincer ajung sa cred ca-s batuta in cap,ca tot nu inteleg

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Miramar imi pare rau iubita pt testul negativ! Dar de cate zile ai CM-ul? Poate totusi l-ai facut prea devreme... Oricum stii vorba: pana nu vezi rosu in fata ochilor trebuie sa speri!
Olim cum iubita sex cu OB-ul inauntru??? Eu n-am prea folosit ob-uri decat de vreo 2 ori in viata mea... dar tot nu-mi pot imagina cum!!!

Fata mea de aspiranta optimista este clar asta: !



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Mai fetelor, nu mai folositi ob-uri, nu sunt prea sanatoase si se pare ca nu sunt deloc indicate pentru cele care vor sa faca bebe! Am citit undeva pe net, dar nu mai stiu unde...



Gabi

"...sunt doar un om in cautarea unui strop de frumusete nepangarita..."

http://tt.lilypie.com/VIEZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Gabi, esti o duuuulceeeeee!!! Multumesc in numele aspirantelor din ce in ce mai optimiste! Fetelor, nu ma lasati! Sa fiti la fel ca mine: optimiste pana la sfarsit!


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remiclea spune:

fetelor eu sunt noua pe aici asa ca fiti blande. problema e ca trebuia sa-mi vina"rusii" prin 16 dar se pare ca nu vor sa vina. am facut si test dar...negativ asa ca sunt destul de dezamagita...ce ziceti, sa mai fac un test?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Eu n-am folosit niciodata. Sunt fidela absorbantelor. Mi se pare ca nu l-as suporta in



***************
Ce nu te omoara, te face mai puternic.
Asteptam barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Cred ca pe DC! Se spune ca pot cauza rani pe col... dar si infectii, asta pe langa boala aia rara...sindromul... nu stiu cum! Si eu va sfatuiesc sa scapati de OB-uri. Eu nu pot din cauza de alergie la absorbante... dar v-am spus, folosesc mai putine...


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

fetelor, pe bune ca asa mi s-a intamplat.Atunci eram tineri si nebuni, si incercam orice, acum, mai greu.
Stau la servici pana la 7as vrea eu sa merg acasa sa dorm, dar nu pot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Folosesc OB de vreo 8-9 ani si m-am acomodat foarte usor cu ele... Mi se par o inventie nemaipomenita. N-as putea fara, dar daca n-as fi alergica la absorbante as renunta la OB pana nasc un bebe... Dar nu pot risca sa fac din nou alergie! E ingrozitor! Din cauza ei, am luat medicamente, zilnic, un an intreg si din cauza asta am amanat proiectul bebe.


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Ioana,

Sloganul nostru: toate pentru una si una pentru toate!!!





Gabi

"...sunt doar un om in cautarea unui strop de frumusete nepangarita..."

http://tt.lilypie.com/VIEZp2.png

Mergi la inceput