Casnicutze sexy (98)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Danelutza

Mai, dar la mine nu apare mesajul Tinei, am vazut ca a scris la capitolul 96, dar mesajul nu-i. I-am trimis eu pe email ca ne gaseste la capitolul 98.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus



E pe la pagina 17 sau 18...


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Am nervi...si draci... ca maimutza mea nu catadicseste sa adoarma.Si maine-i dau trezirea la 7.30 ca tre sa plece la tara O sa fie ametita......
Miha pliiiiz...bagi reteta?Sa o salvez si io cu Word-ul.Ca abia ce-am invatzat Vreau sa o fac de ziua Stefaniei ca prea bine arata...

Ma duc sa-mi fac lectiile
Astept emisiunea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am sosit cu bine!A fost emotionant! Noi asteptam sa vedem toata emisiunea in reluare!V-a place de mosul meu?


Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

LA MULTI ANI!!!!!! ALINUTZA sa ai parte de bucurii si impliniri.

Bimilit - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Doina esti minunata!Si Dan!Si restul familiei tale!Bravo!Va tin pumnii sa reusiti sa strangeti banii cat mai repede!

Danelutzooooooooooooooooo am si eu un bai: acusi vine pastele....noi tot craciunitze suntem???
Noa de aia nu puteam dormi........acum am plecat!



Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

quote:
Originally posted by doinabita

Am sosit cu bine!A fost emotionant! Noi asteptam sa vedem toata emisiunea in reluare!V-a place de mosul meu?



Doina , bine ai revenit.bey, mie imi place de toata familia BITA.ai crescut si educat tare frumos copiii.ma inchin in fatza ta si o sa ma rog la DD sa-mi dea intelepciunea ta si puterea de a merge mai departe indiferent de piedicile vietii.

Bimilit - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

fetelor , io-s dusa rau .va bagwww.tvr.ro/eurovision/melodii.php" target="_blank">aicimelodiile de la preselectia pt eurovision.io ascult desperado si pe IONUT Ungureanu[provincialii].ascultati piesa lui Ionut[TIME]

Bimilit - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

LA MULTI ANI Alina!!! Sa fii sanatoasa si numai bine!


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by pufymic
Danelutzooooooooooooooooo am si eu un bai: acusi vine pastele....noi tot craciunitze suntem???
Noa de aia nu puteam dormi........acum am plecat!




la mine-i frig si au anuntzat ca miine ninge si ma gindeam ca vine Craciunul

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Bianca, ei au crescut singuri, eu decat am pus apa la radacina cu sotul meu!
LA MULTI ANI ALINA!Nu va e somn ?Mie imi e rau dar astept sa vad emisiunea in reluare!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput