*Aspirante optimiste >20 ani (45)*

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Mai fetelor mai.. nu mai faceti teste atat de repede!!! HCG-ul nu creste la toata lumea la fel... uneori testele nu ies pozitive nici la 2 saptamani de intarziere! Nu va cert!! Nu mi-o luati in nume de rau dar nu vreau sa va vad triste dupa aceea!
Clau daca nici maine nu vin uratzii (mama lor!!!) fa un test poimaine dimineata! Sper din tot sufletul sa fie bebica la tine in burtica!

Poate va mirati de reactia mea... dar va reamintesc ca tocmai am pierdut o sarcina acum nici 2 saptamani si HABAR N-AVEAM ca sunt gravida!!! Teste peste teste toate negative! abia in Z36 (eu am ciclu de maxim 29) mi-a iesit testul pozitiv! Absolut nici un simptom nu aveam! Poate la mine a fost altceva... eu avand si ciclu peste sarcina... nu stiu! Cert este ca m-am schimbat! Nu mai vreau sa ma stresez pentru ca ma consum degeaba si nu foloseste la nimic. Nu mai zic ca dau si bani aiurea pe teste...
Nu va suparati pe mine! Cred ca am eu pitici acum nu stiu...



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Eu ma inteleg foarte bine cu balantele, sunt oameni minunati.

CLAU
astept surioara de Razvanel
http://tt.lilypie.com/XZEMp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

Suntem 2 fam combinatii de Balanta-Varsator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

BIBY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns -andreea- spune:

Dar tu in ce zodie esti ClauClau?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Andreea marfa coincidenta.
Bibileana stii mama ca e greu sa rezisti in fata unui test la o intarziere fie ea de doar o zi.
Pup fata

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Irina, de ce iti tot ceri scuze?? Chiar nu inteleg... ca eu nu te-am tras la raspundere ca ati umplut 10 pagini aseara... O sa te trag insa daca nu vii cu II.

Pupici si somnic usor! Eu ma duc la , ca e Z11 si ovulez azi sau maine.




Ioana, cea mai optimista aspiranta

http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Biby, eu iti dau dreptate, la fel gandesc si eu. M-am ars de prea multe ori cu teste facute devreme, de asta vreau sa treaca si ziua de maine.

Te pup iubita

CLAU
astept surioara de Razvanel
http://tt.lilypie.com/XZEMp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fetele,
am trecut sa vad cum suntetzi...
eu am dormit toata ziulica,nu stiu ce o sa fac la noapte

danielle 4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Anca ai dreptate! E al naibii de greu! Dar nu e mai greu cand vezi ca iese negativ? Si te gandesti: "aaa e clar! Nu sunt". Eu acum intr-un fel sunt f.suparata pe mine! Imi luasem gandul dupa ultimul test si n-am avut grija de mine! Si poate de-aia l-am pierdut.... nici nu stiu!
Am o stare din aia nasoala acum! Nu ma luati in seama!

Didi
Ioana spor la prestat!!!!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput