*Aspirante optimiste >20 ani (45)*

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ma duc si eu la somnic

Sa aveti o noapte frumoasa, vorbim maine la cafeluta.

CLAU
astept surioara de Razvanel
http://tt.lilypie.com/XZEMp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Ami iubita nu stiu ce sa-ti spun... Ma nelinisteste ciclul asta lung al tau! 15 zile sa dureze.. mi se pare enorm! Totusi nu inteleg care a fost parerea dr-ului! La ce dr ai fost??
Sangerarea cum este? Maro sau rosie? Mult, putin?

Andreea iubita.. ar trebui sa vina uratii incepand cu Z26! mai ai putin! da Doamne sa nu mai vina!

Clau somn usor iubita! Maine sa-mi pregatesti bolul cu cereale ca nu te iert!

Irina, Kory, Madutza va pupic fetelor!

Ma duc si eu la somn! Azi nu facem nimic ca mi-e prea somn! Va tin voua pumnii!

Noapte buna fetelor!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ami_79 spune:

Clau, Kory, Irina, Madutza, sa fie cu ochisori luna asta si sa treceti la Odisee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

bibyfata!si pe tine ami si pe celelalte care mai sunteti treze.eu inca nu ma duc la culcare dar ies de pe net,ma duc sa citesc si eu putin si mai vb maine cum zicea clau la cafelutza.apropo clau si kory:tin pumnii sa nu vina uratiii.v-am pupat fetelor si somnic usor!

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fetele...
am pus si eu poze pe yahoo.

danielle 4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Si io..

Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Danielle..nu le vaad..

Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ami_79 spune:

biby, ciclul meu era asa atunci cand nu faceam tratament. Doctorul nu s-a impacientat cand a auzit ca ma tine asa mult mi-a dat duphastonul ca sa-mi opeasca si sa fac analize... dar trebuie sa astept ziua 3. Se pare ca e din cauza chistilor...
Acum sangerarea e rosie, e putina si uneori contine niste mici cheaguri tot rosii...Simt si un fel de presiune in ovare.
Nu stiu ce sa zic, daca mai dureaza o sa ma duc la doctor din nou...
Noapte buna va doresc, ma duc si eu la nani si ne "auzim" maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

In sfarsit sotul a reinstalat internetul acasa.
Am ramas datoare cu niste raspunsuri.

IrinaStef, ai intrebat de simptome. Pai eu nu prea am. Primul lucru care mi-a dat de gandit au fost sfarcurile f. dureroase, pe care am inceput sa le simt in Z 28 ( ciclul meu era de 28 zile), iar in ultima sapt. inainte de ciclu ( care nu a mai venit) mi-a fost tot timpul somn, si am simtit o oboseala mai mare ca de obicei. Atat, nici un alt fel de simptome.
In a doua zi de intarziere m-am trezit la 5.30 dimineata cu dureri mari de burta, dar nici urma de urati, asa ca avand un test in casa l-am facut, cred ca in 30sec. a aparut pozitiv. Am fost oarecum socata pt. ca sotul meu a fost diagnosticat cu varicocel si ni s-a recomandat FIV+ICSI. Am si plecat repede la spital avand in vedere ca am pierdut o sarcina.
Iar in legatura cu testul digital Clear Blue . E la fel ca si celelalte, doar ca atunci dupa ce il introduci in urina, in loc de 2 liniute apare pregnant sau non pregnant, dupa caz. Teul are baterie incorporata deja, de aceea dupa 24 ore bateria se descarca si nu poti sa pastrezi testul ca amintire.

Laura Ioana, am sunat in tara si am intrebat pe cineva si mi-a recomandat non-spa si utrogestan.
Dar durerile le-am avut doar sambata , de atunci ma simt excelent, n-am dureri , nici greturi, asa ca sa mai iau sau sa iau doar cand am dureri ?

In rest va multumesc tuturor pt. urari si va doresc sa aveti si voi cat mai repede burtici.

4+

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

zozela,nici eu nu le pot vedea pe ale voastre. pe ale mele le gasiti la inbox.
noapte buna fetilii
irlandeza,felicitari

danielle 4+

Mergi la inceput