Aspirante optimiste > 20 ani(44)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bibileana

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Biby, imi fac eu test vineri dar va fi abia Z22 Asa ca nu prea am ce astepta.



***************
There's no certainty, only opportunity.
Vine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Lasa ca nu poti sa stii niciodata! Si plus de asta tu ovulezi devreme...

M-a luat un somn!!!!! si Talibanu' nu da semne sa se care!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Eu fetelor Z8 ,ma pregatesc sapt. asta sa merg la(mi-e asa de frica) dar asta e...poate vine mai repede. BIBY ! Anca super faza cu chilotii!!! Deocamdata nu-i dau jos... sa iasa . Dar daca mai intarzie mult cu siguranta ...ramane fara!!!

http://tt.lilypie.com/4klIp2.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

fetelor, chiar daca nu vi-am mai scris demult, va citesc!
ultimul ciclu mi-a venit pe 16 decembrie. am facut un test in prima zi de intarziere, care era negativ, iar astazi am mai facut unul,c-am visat c-am un test cu 2 liniute, dar din pacate cel de azi dimineata a fost tot negativ. ce ma ingrijoreaza este dereglarea asta urata... am avut test de ovulatie pozitiv, am prestat,dar tot nu s-a prins ceva la mine in burtica.
am intrat sa va scriu, c-am citit ca multe va puneti sperante in scurgerea ce-o aveti...si eu am scurgeri..cateodata transparente,cateodata mai albicioase, cateodata simt ca sunt uda si de-aia tot nu sunt graviduta.
cred ca fiecare organism reactioneaza diferit si sunt sigura ca nu sunt 2 corpuri la fel..asa ca, eu nu-mi caut niciodata simptome, ca nu vreau sa ma amagesc degeaba...si pe mine m-a mai intepat ovarul, m-au durut sanii, am scurgeri, ma doare capul, mi-e somn tot timpul,etc,,sunt multe, dar de-asta tot nu-mi fac sperante desarte...este un soc prea mare sa sper, iar cand mi-i lumea mai draga, sa-mi vina uratii....
maine seara s-ar putea sa merg la cineva, sa-mi dea ceva naturiste. sper sa-mi reglez menstruatia si sa ma ajute sa raman graviduta.
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

fetele m-am intors,am fost la farmacie dupa termometru si m-am intors fara,insa am luat si eu acid folic(5mg) si am mai luat un test de la alta firma,ca cel pe care il am zice ca se poate face dupa cel putin 7 zile de intarziere.si pe asta stiti ce scrie...daca testul este poz,intensitatea culorii liniei de test poate varia in functie de stadiu sarcinii.deci ce sa inteleg,daca da dd sa apara doua,chiar daca e mai stearsa tot e bine nu?acum numai sa fie cazul sa-l fac si sa iasa 2

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Irina cand il faci?
Didi pup fata

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

prima zi de intarziere....daca mai pot de nerabdare,ca umblu ca o nebuna cu el in buzunar

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Irina eu zic sa il faci maine....nu mai am rabdare...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput