Aspirante optimiste >20 ani (41)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Irlandeza, FELICITARI!!!! SARCINA USOARA SI SANATOS!!! la toate fetele!!! Abia acum am pus o poza ca am avut probleme cu netul. E sambata asa ca trebuie sa ma apuc de ...apropo aveti niste poze tare frumoase!!!

http://tt.lilypie.com/4klIp2.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

IRLANDEZA Felicitari!!!iti doresc sa duci sarcina cu bine 9 luni si sa ai un bebe sanatos si frumos!!
Fetele,am pus si eu niste pozici in album..



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by bb_yasmi

quote:
Originally posted by AleDutulescu

daca va vine sa credeti, eu am refuzat sa ma spal (inauntru) pana a doua zi seara. sa-si faca treaba. oare o fi bine?

Alexandra




nu stiu ce sa zic, eu cand am facut asa, m-am trezit a doua zi cu scurgerea asta ciudata!!


vreau si eu un bebic!!




Exact asa faceam si eu, pana a doua seara nu ma spalam, dar n-am avut niciodata vreo infectie. O scurgere putinica aveam si eu , dar e de la sperma ramasa si secretia "pasaricii".

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

fetele, trebuie sa plec, vorbim diseara. paaaaaaaaaaaa va pup



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by AleDutulescu

irlandezo. intra pe contul nostru comun cu poze. te asteptam cu poza cu testul . VREM SA VEDEM 2 LINIUTEEEEEEEE



Alexandra



Eu am facut ClearBlue digital, unde apare pregnant sau non pregnant. Am facut poze doar cu telefonul. Trebuie sa ma grabesc sa fac poze cu aparatul foto, ca la testele digitale rezultatul nu se mai vede dupa 24 ore. Probabil pt. ca e cu baterie testul si nu tine mai mult de atat.
Oricum o sa intru sa pun poza cu testul.
Internetul meu acasa nu merge pana luni ce vine sotul din Ro. sa-l refixeze. Acum sunt la internet cafe , tocmai vin de la spital.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

Ioana, nu mi-e deloc cu greu cu traditziile indiene, pentru ca nu sunt deloc! Adica sotzul meu e catolic, la fel ca shi mine, deci nu exista nici un fel de diferentza. Poate doar faptul ca ei sunt foarte unitzi...

Irlandezo, felicitari pentru ! Sa ai o sarcina ushoara!

Multzumesc, fetelor ca atzi zis ca arat tanara!

http://tt.lilypie.com/LfVBp4.png

http://by.lilypie.com/cpaSp4.png

http://lilypie.com/pic/070119/HdFY.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Hai ca plec si eu, ma cam doare burtica , trebuie sa stau in pat.

Multumesc fetelor pt. urari. Si cat mai multe gravidute.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by irlandeza

quote:
Originally posted by bb_yasmi

quote:
Originally posted by AleDutulescu

daca va vine sa credeti, eu am refuzat sa ma spal (inauntru) pana a doua zi seara. sa-si faca treaba. oare o fi bine?

Alexandra




nu stiu ce sa zic, eu cand am facut asa, m-am trezit a doua zi cu scurgerea asta ciudata!!


vreau si eu un bebic!!




Exact asa faceam si eu, pana a doua seara nu ma spalam, dar n-am avut niciodata vreo infectie. O scurgere putinica aveam si eu , dar e de la sperma ramasa si secretia "pasaricii".

Noi 2 singurei




inseamna ca asta e raspunsul!!!! din cauza asta ma scurgerea asta. care nu cred a fi infectie pt ca nu miroase, nu ma ustura/mananca (scuzati expresia).
irandeza spune-ne si noua ce ai facut tu!! ai avut un CM regulat fix? faceai teste de ov, temperatura??


vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Irlandeza Felicitari! Sarcina usoara si bebic sanatos! Ce ma bucur! Am tresarit cand ti-am citit mesajul Felicitari! Felicitari! Felicitari!

Fetelor nush de ce site-ul imi face probleme! Si aseara si azi cate 2 ore nu am reusit sa intru, imi dadea nush ce naiba, altceva Astia vor sa ma imbolnavesc cu nervii Credeam ca e o problema pt toata lumea, dar vad ca voi aveti mesaje postate la ora la care io nu puteam intra! Asta e discriminare!


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

laura si la noi a fost cu probleme!!


vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput