Aspirante optimiste >20 ani (41)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Am vazut si eu pozele, sunteti minunate! Am sa incerc si eu sa bag cateva poze.

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

O sa pun si eu poze ca sa fim toate la un loc.


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

sunt Z26 din 31 cred.zic cred ca al meu domn ciclu e cam sucit,vine numai cand vrea el,se mai si deregleaza dar de obicei 31.ultimul a fost pe 25 dec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Si temp cat este?
Hai ca te inebunesc...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Astazi m-au incercat de dimineata niste greturi si vad ca persista inca, nu stiu ce sa cred, dar daca luna asta nu e sa fie bebe, de luna viitoare renunt la tb, la tot.

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

dar curios este ca m-au mai durut pe mine,dar parca acum ma dor asa numai dintr-o parte,adica in lateral si se duce asa spre umar.ciudat nu,sau ciudat e capul asta al meu
..si zilele trecut m-au jenat ovarele mai mult seara,o durere asa surda,dar era oricum,acum vad ca nu mai e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor eu recunosc la voi simptomele pe care le am eu in fiecare luna aproape....de la stres...
Kory sa nu renunti la temp ,cu toate ca e stresant stii cat de cat ce se intampla cu tine.
Pupicei la fete

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

nu ma inebunesti deloc,chiar ma ajuti,nu stiu temp ca nu mi-am luat-o .nu am urmarit pana acum cu temperatura,cu toate ca zic eu era bine sa o fi facut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Maine i-a temp vaginal sa vedem cat este si asa poate ne dam seama.
Stii conditiile in care se ia temp?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

nasol cu sefii astia, nici eu nu intru de la birou. 1 pt ca nu vreau sa stie ei da "proiectul BB" si 2 pt ca nu am timp

mi-a crescut temperatura iar aseara m-a durut ovarul drept de mi-au iesit ochii. doar vreo ora. si pe urma sa calmat. acum nu mai am nimic. dar testul de mov e tot negativ. in mod normal azi sau maine iese ovuluuuuuuuu.. asa ca sunt zile de

Alexandra

Mergi la inceput