Aspirante optimiste >20 ani (41)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:


DANIELLE FELICITARI! iti urez si aici multa sanatate, o sarcina usoara si un bebe sanatos!
IRLANDEZA FELICITARI! iti doresc sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!
fetele, care urmeaza? sper sa plecam toate cat mai repede la odisee
DANIELLE sa stii ca eu ma tin tare tare strans de tine, ca scaiul si cu siguranta te voi urma! mai devreme sau mai tarziu
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Fecian, imi place ce ne prezici! Sa fie asa pentru toate fetele care isi doresc! Sotul meu acum vrea doi BB-i, nu stiu daca deodata, insa ideea este ca trebuie sa ne punem serios de treaba! Mai am si eu un hop si gata!!!
Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Danielle Irlandeza felicitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Fetelor, nu m-am putut abtine sa nu le felicit mai intii pe noile gravidutze. Waw ce ma bucur pentru ele, nu pot sa cred, cite minuni se intimpla. Sa stiti ca astazi cind eram in avion m-am rugat si eu la doamne-doamne sa ne dea un bebel. M-am gindit ca acolo sus sint mai aproape de D-D si ma aude mai bine
PS: am luat un card de net, asa ca acum am net in camera, pai ce credeati ca stau eu fara sa fiu conectata la DC? Si uite asa s-au dus 45 de euro pe 24 de ore de net

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Aaa...sa nu uit, plateste institutul netul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

DANIIII FELICITARI IUBITA!!!!! Doamne ce ma bucur pentru tine!!!! Iti doresc din suflet sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos si frumos! Sa nu ne uiti!!!

Didule pe unde umbli iubita? Chiar ma gandeam unde ai disparut!
Fecian ma bucur mult pentru voi ca va luati casuta!!! Si pe deasupra o sa fii si soferita! Eu am carnet de la 18 ani numai ca nu-mi prea place sa conduc! Prefer sa merg cu metroul!
Printesicooo ai ajuns la Paris??? Cum e???



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Pai atunci e cu atat mai bine printesico
Si noua ar trebui sa ne plateasca netul institutul, insa trebuie sa aflam ce si cum.

In rest, azi ma simt tare tare rau.Se pare ca am mancat ceva tare aiurea si acum mi-e foarte greata si rau, si ma mai doare si burtik foarte tare.
Mai stau treaza poate o sa imi treaca.



viitoare de

Felicia

http://tt.lilypie.com/oN9Ap1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Biby e frumos, m-am plimbat putin pe Champs Elisee (nu stiu exact cum se scrie) si am vazut arcul de triumf. Miine ma duc sa mai vizitez, ca luni si marti e conferinta. Cind am venit de la aeroport am mers cu metroul, ghiciti peste cine am dat: peste niste romani care cintau in metrou Dar faceau un fel de karaoke, ca aveau si muzica, tre sa recunosc ca suna destul de bine, dar tot mi-a disparut zimbetul de pe fata cind i-am auzit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Fecian, imi pare rau ca te simti rau. Uite un pupic de la mine ca sa iti mai treaca putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

printesico cat stai acolo?
fecian ce ai iubita?



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput