Aspirante optimiste >20 ani (41)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

irina. daca nu te plezneste dorul de nu prea e bine sa prestezi zilnic, obosesc . e bine la 2 zile. una da si una ba. asta daca nu iti vine sa tabari pe sot, asa cum am patit eu saptamana asta. astazi promit sa fiu cuminte ca aseara saracu a fost violat
insa maine presteaza din nou.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

sa stapanesti sanatoasa bicicleta si sa va ajute DD sa va luati casutza voastra ca asa e cel mai bine mai ales daca vine si bb(si scuza-ma nu ca dau sfaturi,e doar parerea mea)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

asa am citit si eu aici la fete ca cel mai bine e din 2 in 2 zile,dar eu asa am inceput ca doctorita mea,mi-a zis cat mai mult posibil,si de mai multe ori pe zi daca se poate.ulterior am citit la fete ca o zi da si alta ba.daca nu s-a prins nimic,luna care vine asa fac una si una.si zici ca l-ai violat pe sotul tau aseara dar sunt convinsa ca nu i-a parut rau deloc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

iti dai seama ce rau i-a parut ha ha ha ... a urlat de durere da i-a placut. hihihi. ca pe vremurile bune, cand ra iepureala pana veneau parintii acasa. ce tare era!!! fugeam de la cursuri si ne iepuream 3 ore. una dupa alta

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fac si eu o proba fetelor, sa vedem daca merge...

CLAU

[http://tt.lilypie.com/XZEMp2.png]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

[ispida pai la voi nu prea era iepureala aia de 3 ore,era program artistic(dar era frumos asa?mai ales ca tot timpul stateai cu gandul ca daca apare mama sau tata,eu una intr-o noapte l-am bagat in casa pe iubitzelul meu care acum mi-e sot,fara sa stie ai mei ca dormeau,si saracul cand adormise mai bine a trebuit sa plece ca se trezea familionul)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

A mers!!!!!!

va pup dragutele mele.

CLAU
astept surioara de Razvanel
[http://tt.lilypie.com/XZEMp2.png]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

am pus si eu la dansatoare din astea pana latisem pagina...ma scuzati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Raportez si eu, z31 din 34, astazi au inceput sa ma doara sanii si un pic ovarul drept, am inca o scurgere albicioasa asemanatoare cu cea de la ovulatie, tb 36,9 pana acum am avut 36,7, si am facut aproape in fiecare zi, dar o singura data pe zi, ptr. ca asa ne-a spus dr.Alte simtome nu am.
Daca nu e bebe, nu stiu ce o sa fac luna viitoare, asa luna nu cred ca o sa mai avem, am tras de sarmanu sot al meu de nu se poate, nu stiu daca o sa-mi mai mearga luna viitoare, dar nu are ce sa spuna ptr. ca i-a placut si lui.

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

clau - cum ai reusit?vreau si eu

Mary

Mergi la inceput