Informatii utile Constanta (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Inca o veste in ce ma priveste: CM tot nu a venit, am facut pana la urma un test de sarcina si a iesit......... .... NEGATIV, of course, la ce altceva sa ne fi asteptat? De dereglare cum scrie la carte, cu tot progesteronul luat, nici un rus la orizont si nici mostenitor...

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Cristina.... Te rog mult, nu te descuraja! Merita sa lupti in continuare!!!!! Sunt alaturi de tine, din tot sufletul!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Azi ziua 1

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

La mine este z13 dupa chiuretaj... Eu astept cu nerabdare... z1.
Poate da DD si vom fi "colege" de salon, la maternitate!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Mav,

Am observat o chestie. De mai bine de un an, deja, de cand tot facem bb si nu mai vine, am remarcat ca a doua zi dupa ce fac test de sarcina vin rushii. Data viitoare cand am intarziere, nu o sa mai stau pe ganduri si o sa fac test de sarcina... ca sa imi vina, macar sa nu mai pierd timpul...

Asadar nu o sa mai merg luni la doamna doctor, si nu voi putea lua preturile, ne vom baza pe Andicu, cea care va ajunge prima.

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza!
Unde sunteti fetelor?
...Pe mine ma doare burtica, asa ca la ciclu, desi nu curge nimic-nimic. Ce poate sa fie? Am inteles ca in urma chiuretajului, este posibil sa se infunde trompele. In acest caz, simti ceva, te doare la ovulatie sau ce se intampla?! Aveti idee???
...Offf, imi trec prin cap toate prostiile..... ca dau din una, in alta....

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Mav, nu trebuie sa te gandesti la nimic rau, o sa vezi ca totul va fi bine. Din punctul asta de vedere nu cred ca vor fi probleme, dr. Rusa este totusi un medic bun. Capul sus si vei vedea ca totul va fi bine. Cum ramane cu promisiunea ca vom fi colege de salon la maternitate?

Ieri am fost la botez la nasa mea si am stat la masa cu o prietena de-a nasei mele si am aflat foarte multe lucruri bune despre doamna dr. Ciufu, cea despre care s-a discutat la noi in ultimul timp, cea cu eco 3 si 4D. Se pare ca intr-adevar este o profesionista foarte bune. In schimb am obtinut noi referinte... negative despre dna dr. dascalu, care m-au ingrozit. In luna a 8-a i-a spus fetei respective ca bb are o malformatie grava la inima si ca este posibil sa moara, va dati seama ce sperietura pe bietii oameni! Acum au o fetita scumpa si frumoasa, sanatoasa tun!

Pupici
Angelique
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna fetelor
nu am ajuns sambata la synevo sa-mi fac analizele de tiroida asa cum mi-am propus,incerc maine
am doua amice care au fost la dr.ciufu ,are tarife foarte bune,ele au facut eco abdominal care include zona genitala,rinichi,fiere,ficat si ce mai e pe acolo 40 RON
erau multumite de dna doctor
cris....no coment pentru dascalu,o cred in stare de asa ceva
mav incearca sa nu te mai gandesti la atatea lucruri negative,iti fac mult rau,eu zic ca optimismul este esential in aceasta lupta continua cu atatea necunoscute
andicu ce faceti? sunteti bine la burtica
mada,a deju ce fac baietii?

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

dr Dascalu cum ne-a trantit-o si noua ca sarcina este oprita in evolutie si sa merg imediat la chiuretaj.... Stiti si voi povestea.... Putea sa se insele f usor, la cat avem eu atunci de la ultima menstruatie (5 sapt si 3-4 zile)... Iar noi trebuia sa fi asteptat si sa fi facut analizele la sange, nu sa o credem... dar n-am mai gandit nimic atunci....
Ne-a rupt sufletul in doua si parca ne-a luat mintile....


Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

cornelia ma straduiesc sa raman pe linia de plutire... cred ca ma incearca o raceala... sebi deja este mucos....

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput