histero

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bobolo spune:


Buna tuturor!
Tocmai ce m-am inregistrat pe forum pt. a discuta cu voi aceeasi problema legata de HSG. E normal sa-mi fie prescrisa ac analiza inainte de a incerca sa facem un copil? Ne-am hotarat inainte de a incerca sa mergem sa facem un set de analize din care sa rezulte starea de sanatate si am ajuns la ac analiza dupa ce toate de pana acum sunt ok la amandoi. Dar noi nu am mers la doctor pt infertilitate, caci n-am incercat nimic, ci pt niste simple analize, am explicat doctorului dar a zis ca asa se face, astia sunt pasii si ca abia dupa HSG vom sti exact cum stau cu starea de sanatate, daca pot ramane insarcinata!!! E normal? Nu-i prea mult? Stiam ca dupa 1 an sau jumatate de an se trec la astfel de analize complexe. Nu-i vorba de bani ci de analiza in sine care e prea dureroasa; pe mine m-a durut si cand mi-a luat secretie de pe col, va fi la fel sau mai rau? Sunt programata pe luni si mi-a zis sa nu iau nimic ca nu-i nici o probl, doar daca sunt ft fricoasa sa iau ceva inainte acasa, dar ce? Va rog ajutati-ma cu un sfat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

Am mutat discutia aici.

Aici inchidem.

Mergi la inceput