*Aspirante optimiste >20ani (38)*

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

Biby, toate cele bune!!!! O luam de la capat in curand!!!!

Ioana, multzumesc, sunt mai bine si fizic deja, nu mai am asa mari dureri.

Da, ache, ai dreptate, nu in tara asta!!!

Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

bravoooo biby!

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

N-o mai arata pe Columbeanca...cica pe la 19...




Ioana, cea mai optimista aspiranta

http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Chiar ca nu-s normali columbenii astia. Ce exhibitionisti



***************

"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

ade, ache, cum e in tara voastra? cum o duceti? Acum ca v-ati gasit aici poate deveniti prietene si va si intalniti, nu? Ce dragut!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

biby .sigur e bine.linisteste-te ca va veni si bebe in curand si vrea ca mamica lui sa fie sanatoasa si linistita ca sa-l poata ingriji.dupa o asa incercare sigur data viitoare va fii bine

Mcrissa bebe strumph-ul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

fetelor, sunteti niste scumpe si dragute ca de obicei!!!
multumesc mult de galerie, maine seara primesc rezultatul.
Eu inca sunt relaxata, linistita, iau lucrurile asa cum sunt, daca e bebe o sa fiu cea mai fericita iar daca nu e bebe oricum sunt fericita pt ca plec in vacanta si am un sot extraordinar si la un mom dat va veni si dl./d-ra bebe
E ciudat ca n-am emotii, nici nu vroiam sa fac testul dar a stat biby pe capul meu, nu m-a slabit deloc, si ca sa scap de gura ei m-am dus sa-l fac E o scumpa, are mai multe sperante si emotii decat mine!!!

In alta ordine de idei, sunt Z33, nici un semn de rusi, nici simptome de sarcina nu prea am, teste negative toate. Azi dim s-au pozitivat slab 2 teste dar mult peste timpul care scria pe prospect deci nu tb luate in considerare.

Va pupic si va doresc zile fertile si bebei in burtici

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

in tara noastra de imprumut e mai bine ca in romanica, cu siguranta, cel putin pt mine...ca sa fiu mai explicita confortul vietii de zi cu zi mai ridicat, stresuri avem, dar din alte motive decat acasa....iar profesional de n ori mai bine...apropo, inca mai am stresul ca ma musca un caine (bate vantul si zboara o punga iar eu tresar ca apucata), desi nu e nici macar un vagabod pe aici
ade, eu vin saptamana viitoare prin dubai, in vizita cu ai mei...daca esti bine te sun sa ne vedem

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

bubuleana, eu n-am vazut in viata mea 2 liniute nici daca pastram testele pe a 2-a zi, eu zic ca e ceva...sper sa am gura "aurita"
si am si un feeling ca esti, am urmarit postarile tale de la odisee

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

bravo biby!!!


acum pune mana si mananca, odihneste-te si pregateste-te pentru ziua in care va veni!sigur in primavara asta o sa ai un ghiocel.

Mcrissa bebe strumph-ul meu

Mergi la inceput