*Aspirante optimiste >20ani (38)*

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Ai dreptate Olivia
Am cumparat eu mai demult niste teste care cica functionau la 7 zile de la fecundare!!!?!!
O sa-mi iau unu peste 4 zile...adica Luni...ba nu, Duminica...ba nu Luni ca sa fie la inceput de sapt..
.....M-am plictisit la srviciu

http://tt.lilypie.com/zDTIp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Biby, sunt foarte fericita pt tine

http://tt.lilypie.com/zDTIp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

kory nu fi suparata daca nu ai simptome de sarcina.eu rar am auzit vreo gravidutza sa aiba simptome inainte de saptamana 6.la mine simptomele au fost aceleasi ca inaintea unui ciclu obisnuit:cu dureri de burta, cu stare agitata, o usora sangerare (2-3 picaturi)cu dureri de sani(aici era putin modificat, parca ii simteam mai calzi ca de obicei) in rest nimic care sa-mi dea de gandit.

Mcrissa bebe strumph-ul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

Biby, tu faci la fel ca mine! Ca si eu ma uit la test, apoi la analize si tot nu-mi vine sa cred!
Ei, asta e, asha a vrut DD! Poate n-a vrut sa fim mamici de august-septembrie, poate vrea sa ne dea un cadou de Craciun pentru anul acesta! Asta e valabil pentru toate fetele de pe forum?

Bubu, nu ai veshti inca? Apropos, am intzeles ca shi tu lucrezi in turism?


Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Biby si eu ma bucur mult ca esti bine acum, pentru ca tu si celelelte fete bineinteles dati suflet acestui forum. Eu sunt in a 7-a zi de intarziere (reamintesc ca ieri dimineata am facut un test sure check care a iesit negativ), ma dor sanii in continuare si atat. Luna trecuta am facut un tratament pt anexita cu 10 injectii de polidin si diclofenac supozitoare si probabil din aceasta cauza m-am derelglat. Aveti idee de asa ceva, s-a mai dereglat cineva de la polidin? va fetelor dragutelor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geany25 spune:

Buna, fetele! Va citesc de ceva timp dar d'abia astazi m-am logat.
Poate ma ajutati voi cu un raspuns... este obligatoriu ca TB sa se mentina ridicata dupa ovulatie? La mine s-a mentinut ridicata pana acum 2 zile cand am avut o sangerare(ziua 25 a CM, la 9 zile de la ovulatie; la un CM de minim 28 - max 33 zile) si a scazut.. de atunci nu a mai crescut!
Sangerarea a fost si cu 2 mici chegulete de sange deci nu cred ca a fost ziua de spotting! CM inca nu a venit!
Voi ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

Alysh, am avut shi eu anexita inainte de a avea fetitza si tzin minte ca o luna m-a sarit de tot, adica n-am avut CM. In luna imediat urmatoare am ramas insarcinata!

Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica11 spune:

Buna fetelor
ce mult ati mai scris.harnicutzelor

eu is Z8, azi dim aveam 36,6 temperatura..luata oral...dar eu zic ca e bine, ieri tare m-a intepat ovarul drept..ma ingrijoreaza putin sa nu fie vreo alta problema..in fine o sa vedem

sper sa fie o luna cu noroc si pentru mine, cum zice ANCA ca prevede

astept luna februarie cu putina frica..ca 2 ani consecutiv s-au intamplat lucruri foarte triste in familie in februarie...poate se sparge ghinionul cu un bebe anu asta

toate aspirantele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Geany bine ai venit la noi ,vezi ca primele 10 mesaje iti sunt moderate si apar mai ggreu

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Geany25, bun venit pe si sa dea DD sa ramai cat mai repede.



***************

"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput