Aspirante optimiste>20 ani(37)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am facut testul de ov si a iesit POZITIV!!! nu pot sa cred!!! visez!! e un pas ianinte!! oare sa mai fac unul poate nu o fi concludent ca e seara tarziu??? ce tre facut mai departe??? am citit undeva ca daca vrei bebe tre sa nu prestezi deloc decat duap 24 de ore de al pozitivarea testului!!!
sunt heppy!!! nu pot sa cred!!! tocmai akm, cand nu sunt deloc "umeda" sa pare ac se apropie ov!! uraaaa
atasaez testul sa imi spuneti si voi parerea eu il vad POZITIV TAREEEEE
imediat revin cu testu' :))



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ache dar de cate zile e CM tau???



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

vezi ca scrie in instructiuni cand e cel mai bine sa prestezi
eu am facut test clear blue si clar negativ...nu stiu ce ma asteptam

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

anca cam 28-30...de asta si intreb daca e posibil

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

cm-ul meu e cand vrea el, ultimele 3 luni a fost 28,21 si 30 parca, dar faceam tratament cu dostinex, iat acuma sunt pe maca si aloe, asa ca ar trebui sa fie regulat... sper
eu daca as fi in locul tau ash presta si azi si maine
hai sa fie cu succes

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am atasat 2 poze cu testu' de ovulatie


http://pg.photos.yahoo.com/ph/lavinia_adina/detail?.dir=3d54scd&.dnm=d9a7scd.jpg&.src=ph
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lavinia_adina/detail?.dir=3d54scd&.dnm=7298scd.jpg&.src=ph



nu mai sunteti nici una pe aici???



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ache nu te ingrijore ca ai Cm neregulat, eu il am ba la 31 ba la 33 sau 35 si luan trecuta chiar la 37!!!
de cat timp incerci sa faci un bb??



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

pozitiv, ce mai!
eu le vad la fel de rosii pe ambele linii...parca asta era conditia , nu?

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

ache eu nu stiu foarte bine dar incerc sa-ti raspund eu pana apar si fetele experimentate...deci da cand esti tb e mai ridicata stiu eu ca undeva peste 37...testul este prea devreme azi in z24 din moment ce ai si cm dereglat...il poti incerca doar daca au trecut min 10 de la posibila data a conceptiei...sper ca te-am lamurit macar un pic

bb_yasmi tie ti-a iesit test de ov pozitiv si tu mai esti aici?!!! in pat cu tine dragutza langa sot ca nu asa se fac copiii stand pe forum

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

merci ingrid ...hai ca mi-ai mai ridicat moralul...nu de alta dar eu chiar simt ca e ceva ciudat cu mine....si dintre variantele: sunt bolnava de o boala necunoscuta si sunt gravidutza, o prefer pe a 2-a

anca

Mergi la inceput