Aspirante optimiste>20 ani(37)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

ADE .
DANIELLE si spor la lucru.
OLIVIA inca nu iau . sapt viitoare am sa ma duc la cineva sa vad ce si cum. cand voi lua, iti voi spune
fetele va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

Asa e Kory, multumesc de incurajari! Azi sunt mult mai bine, ieri eram terminata, nici n-am mancat nimic toata ziua. Azi m-am trezit un pic mai optimista si cu forte noi.

Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
ancamultumim de capitol si sa dea DD sa fie plin de fetelor, va multumesc din tot sufletulstiu ca sunteti alturi de mine i ca ma pot baza pe orice pe voi, dar uneori am niste caderi de morala, .
bun venit celor noi si multa bafta la cat mai repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna fetele!!
eu am ajuns de la job si am bag un pic in pat ac sunt cu moralul jos..... azi z17 nici urma de ovulatie, dar nu merge chiar asa treaba......cand ma trezesc sar pe un "test" sa vedem el ec zice....:)
va pup pe toate si ne auzim un pic mai incolo...



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

quote:
Originally posted by didi-anda

ADE .
DANIELLE si spor la lucru.
OLIVIA inca nu iau . sapt viitoare am sa ma duc la cineva sa vad ce si cum. cand voi lua, iti voi spune
fetele va pup



Didi, si pentru tine!

Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

Olim, capul sus!!! Daca eu pot sa-ti spun asta, dupa ce am trecut prin ce am trecut, e lucru mare!
O sa fie bine, o sa ai BB curand!

Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Fetelor, iar sunteti triste...
Haideti, capul sus optimistelor.
Va si arunc spre voi niste veselie si voie buna. Au ajuns?

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olivia, multumesc frumos! La mine au ajuns... Imi fac iluzii daca sunt convinsa ca luna asta raman gravida?? Doamne, ce optimista incurabila sunt!! Poate e molipsitor optimismul meu




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

olivia multumesc pentru sprijin
ade
pe mine m-a lovit azi melancolia, mai ales ca a murit si un vecin de-al meu din roamania, la 42 de ani, si in februarie sunt 7 ani de cand a murit mamica mea draga.Si de cate ori se apropie luna februarie imi aduc aminte.
Chiar inainte sa moara mama , cumnata mea a aflat ca e insarcinata, si ii ziceam sotului ca va naste de ziua mamei, si asa s-a si intamplatSper sa imi revin repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ioana, ma bucur ca au ajuns
Sa stii ca si eu am sperante si ma rog la DD sa vina bb cat mai curand ca simt ca nu mai am rabdare.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput