Aspirante optimiste>20 ani(37)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Asa este Olivia noi cand o sa plecam de aici,adica luna asta,o sa plecam cu multe dupa noi ,numai asa sa nu ne plictisim.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Buna fetelor, ati scris foarte mult zilele astea... bravo!!!
eu vreau sa va zic asa un mic secret cica in concepere, tot cautind pe diferite site informatie deparca netul o sa ma ajute sa fac copii dar ma rog...
si am gasit o carte "Miracles Do Happen" de CArol Andrwes.
deci nu am putu sa fac down load la carte ce este cu restrictii dar am citit de pe forum cum fetele din state au obtinut cica in scurt timp, si acolo se spune despre, mod de viata sanatos adica mincare organica, dela 2-4 litri de apa filtrata, exercitii Yoga si sex doar pina in ziua ovulatiei inclusiv, dupa nu e bine sa faci!!!
eram cusioasa si am intrebat acolo si mi sa raspuns ca outul imbatrineste si numa e bun in a doua zi.
sper ca o sa luam citeva toate, poate chiar este ceva in asta.

marryan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Marryan, interesant.
Numai ca eu mananc foarte sanatos (salata verde zilnic, fructe, cereale, miere sau zahar brun in loc de zahar rafinat, ulei de masline, sare de mare), apa aducem in sticle de la munte de la izvor si beau numai asa si cand colo am descoperit ca de fapt spermograma sotului nu e chiar grozava. Dar tot sper ca s-o gasi un mai sanatos si mai vioi sa-mi seduca outzul



***************

"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olivia asa este unu trebuie sa fie mai istet si sa gaseasca drumul.
Ca i-am spus eu sotului ca tembelii lui cred ca merg ce merg se plictisesc si se intorc sau ca orice barbat nu intreaba pe unde sa o ia.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Mama alt capitol. Multumi8m Anca.
Am ajuns prea tarziu acasa si n-am mai putut sa-mi fac programare la Niculescu. Mainesun de pe mobil.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Oana acum daca suni este tarziu nu?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Dani, fac si eu galerie:




Nana, 5+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:


Olivia am citit ca si tu iei Maca. Respecti prospectul, adik 3 pastile pe zi, sau mai putine? Eu iau 3/zi.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Maca se ia cate 3 pe zi,eu inca nu iau dar pot sa dau sfaturi..

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Anca am sunat si mi-a zis ca e tarziu ca se fac programari doar intre 10.30 si12. Asa ca maine, incerc din nou.

z

Mergi la inceput