Aspirante optimiste>20 ani(37)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Salutare fetelor.

Eu azi sunt consemnata in pat. Abia de pot sta in fund,chiar am plans de durere... Cred ca deja a inceput frumoasa de gripa sa ma lucreze. Am dormit cred ca vreo 14 ore si abia astept sa ma bag din nou in pat. Mi-e foarte frig, desi in casa sunt 26 de grade, mi-e greu sa merg si la toaleta...

Ufff si am intrat deja in perioada in care putem sa prestam, puiul meu pleaca azi, eu sunt o gelatina in pat.

Maine chiar daca ma simt la fel de moarta ca azi trebuie sa merg la servici, am programate chestii de facut...ufff, tare am mai obosit..

Hai ca am scris si eu 2 randuri si am obosit, merg sa mai dorm nitzel...

Fetelor sa aveti grija de voi toate, danielaradu abia astept sa vedem rezultatul, insa nu cred ca voi rezista pana la 2, deja ma ia cu lesin; cand imi revin abia astept sa vad ca esti.

Fetelor v-am lasat, am obosit foarte tare...


viitoare de
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Felicia tu stai cumintica in pat si o sa te faci bine,daca nu e bb luna asta o sa fie luna viitoare.
Important este sa fii sanatoasa.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

fetelor aveti grija cu raceala ca nu e de glumit am inteles ca sunt multe viroze din cauza vremii.....
eu am facut analizele ..toate pre bebe" daca pot sa spun asa ..mi-au iesit toate ok"...........astazi este z 28 si inca nu au venit musafirii..asteptam cu calm..va pup si sa dea Dumnezeu sa apare si bebei pe aici precum au aparut ghioceii...MULTI!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

RGE bine ca nu ai probleme...sper sa fie si la tine bb luna asta...
Ce temp ai?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Felicia, imi pare rau ca esti bolnavioara. Insanatosire rapida. Cand se intoarce sotul?... Poate totusi prindeti outzul



***************

"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Daniela, Anka, Olivia, va pupacesc si sunt alaturi de voi.
Haideti ca mai avem loc la odisee.


Nana, 5+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Servus fetelor, am luat o pauza si am intrat sa vad ce mai faceti, dar cred ca imi trebuie o pauza de o zi sa pot citi ce ati mai scris, sunteti albinute harnice harnice.
Eu sunt in z28 si am temp. 36,7, nu este prea buna asa-i?
Nu stiu ce s-a intamplat este total diferita de lunile trecute.

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Nana, hai ca te-am prins de-o mana. Vezi sa nu ne dai drumu', tine-ne bine, bine



***************

"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Daniela, la ce ora pleci la ecografie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nana pup burtica,deja ai 5 saptamani...
Kory de cate zile ai CM?
Pana acum cum a fost temp?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput