Aspirante optimiste>20 ani(36)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Bibi, iti tin pumnii.
Hai ca avem si o gravidutza in capitolul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Ancadragoman bafta la prestat.Sa fie cu ochisori.

madutza_bra cine e gravidutza? Cum de am scapat momentul?

Bubuleana , lasa ca anul asta osa fii . Promit pe cuvant de cercetas

kory . Bafta la prestat

printesa_roz te inteleg perfect. Noi suntem fericiti fiecare cu calc lui, adica eu am laptop, si net. Ca de' eu sunt femeia in casa, eu decid



viitoare de
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Fecian si la noi e la fel! Eu cu laptopul si sotul cu magaoaia! Deh!

Bubulina mea vezi ca si fetele te incurajeaza? Doamne cred ca direct la tine vin daca ma anunti ca esti !

Ancutza mea si pe tine te vad cat de curand dandu-mi marea veste!!! Nu pot sa-ti promit ca faci gemeni din prima dar cred ca vei avea o fetita! Nu stiu de ce am eu sentimentul asta... Sa nu ma certi!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Pam ce ma bucur sa te vad!!! Ce mai faci, draguta? Esti bine? Cand incercati din nou?

Biby ma gandesc maine la tine si-ti tin pumnii sa scada Bhcg-ul


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Kiss este sigur...eu asa zic
...si ii tin pumnii si lui Ache sa vada cat mai repede II liniute...
sa vedem toate IIliniute....
...hai ca mai vorbim... vrea sotul la calculator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Fetelor v-am lasat.

Maine incep o zi cu intalniri cu seful si deja ma doare capul numai la ce o debiteze...ca aia de ce nu ai facut ..

Iac, nu ma mai gandesc... Am facut o baitza faina faina si acum ma pregatesc de culcarica.

Sa fiti cumintele si la cu voi!!! Ca de aia suntem aici.

la facut ici.
toate fetele optimiste

Eu trec la . Noapte buna.


viitoare de
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

fetele mele
vineri fac analizele toate de sange si atunci o sa mai fac si un test de sarcina dar cu urina de dimineata
cel de azi se vede ca e pozitiv insa linia a 2 tot slab roz e adik nu e de aceeasi intensitate cu prima. o sa merg la doctor sa vedem de ce ma doare burta ( mai ales in partea stanga). mi-e teama ...
dak sunt insarcinata ...si cred ca aproape sigur sunt pt ca intarziere de 5 zile nu am avut eu...si temp e f buna deci...sigur e bb ...o sa astept rezultatele de la analize...abia astept vineri sa ma duc la dr sa vad ce si cum...
cred ca totusi echo nu imi face desi as ruga-o pe dr ...se vede ceva in jurul a 5 saptamai - 6 saptamani??




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

salutare fetele. eu acum am intrat pe usa. am facut o vizita soacrei si acum am venit chitita sa va pup si sa va citesc

sunt z 10 si temp 36.8. asa ca nici azi nu ovulez. cam pe 20-21 cred voi? gravidutze ceva pe aici???
va iubesc si va tin pumnii

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Daniela sigur esti graviduta si, daca faci testul din prima urina de maine dimineata, va iesi foarte pozitiv Felicitari!


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

bibi. eu ma rog pyt tine, la fel ca toate fetele. si ai sa vezi ca o sa avem toate BB anul acesta. trebuie sa avem incredere. si tu, ca si noi, esti o luptatoare.



Alexandra

Mergi la inceput