Aspirante optimiste > 20ani(35)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Da, Ancutza, ca nu se mai poate.
Iti doresc ca tu sa nu mai ajungi la analize decat ca sa vezi daca merge bine sarcina


***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Olivia si sotul meu tot avea ceva probleme asemanatoare cu mobilitatea si eu mam alarmat ca atita timp tot incercam si degeaba, si medicul meu a zis ca asta nu este o problema foarte mare pu ca nu faci dragoste doar o data pe luna dar mai des si ca sunt sanse mari sa ramii insarcinata, nu te descuraja in privinta la asta.
sotul meu a facut un tratament de 2 luni cu niste preparate din USA. si dupa analizele sunt fr bune si speram ca luna asta sa avem si noi rezultat pozitiv ca nu DD poate sti mai bine.


marryan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Marryan, iti doresc din toata inima ca luna asta sa vi se indeplineasca dorinta

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olivia si eu sper sa nu fiu nevoita sa fac analizele....MI-E FRICAAAAAAAAA

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Ancuta draga,de ce ti-e frica,de acusor?

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ramo mi-e frica de mor ,dar ptr bb orice.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Olivia sa dea DD si la tine cit mai curind sa vina, si sa mergem la Odisee toate!!!

marryan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ramo, sangerarea poate fi de la ovulatie, am inteles ca sunt persoane care sangereaza la ovulatie. Cat ai stat dupa ?
Ca eu la 5 am adormit (mi-am pus absorbant) si abia la 10 cand m-am trezit m-am spalat. Am dormit pe partea stanga fiindca stiam ca ovulez cu ovarul stang...sa-i facilitez accesul lui . Sper sa iasa bb luna asta.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Madutza - am facut si eu HSG si intr-adevar doare ca la cm, atat, nu este chiar asa de rau, multe au ramas insarcinate dupa Hsg.
Ramonella - nu cred ca este un semn rau faptul ca ai sangerat un pic, poate este chiar de bine.

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Fetele am fost la baie si am descoperit mucus ca la ovulatie abundent.Se intinde cam 5cm si e albicios.Si nu sunt la ovulatie ci in Z31.Acum chiar ca sunt in ceata de totCe-o mai fi si asta?

Mergi la inceput