Aspirante optimiste > 20ani(35)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

la gineco....este o doctorita la mine in cartier si imi place mult de ea..ma inteleg bine cu ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Am revenit incarcata cu una bucata ciocolata cu rom, una bucata branza cu smantana si doua bucati banane!

Ancutza, imi place de tine ca esti mereu pe baricade! Om de baza!

RGE, foarte bine ca te duci la medic, poate ne dai o veste buna!

Ramo, tu nu mai zici nimic?! Ce faci?!

Olivia, la tine cum se prezinta situatia?!





Gabi

http://tt.lilypie.com/VIEZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

la toate fetele!!! Acum am ajuns acasa si eram curioasa ce ati scris!!! DIDI nu fi trista sigur vei fi bine ! Fetele care au la ovulatie tin pumnii sa iasa luna asta! Eu sunt in ziua 31 din 31 asa ca maine vad ce se intampla.Temperatura azi dim era de 36,9 a scazut fata de acum 2 zile asa ca ...putine sanse luna asta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Gabitzu', eu astept intalnirea cu sa vad exact ce ne zice de spermograma sotului. Si, bineinteles dimineata la 5 fara ceva ne-am facut datoria, ca azi depun oul.
Fetelor, mucusul cervical cand apare in ziua ovulatiei sau cu o zi inainte ca eu ieri am fost cam umeda. Si daca as fi ovulat ieri, daca azi dimineata am prestat, sunt sanse?

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Olivia, mucusul apos si albicios apare inainte de ovulatie. Ca sa fi sigura cand ovulezi combina TB cu verificarea secretiei si cu testele de ovulatie. Eu asa am facut si sunt sigura de ziua cand am ovulat, am prestat cand a trebuit si acum astept...cum o vrea DoamneDoamne. Am folosit testele de ovulatie "DR. Sigur".
Sa incerci si tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica11 spune:

OLIVIA sunt sanse mari de fecundare pt ca ovulul poate fi fecundat si 12-24 ore de la ovulatzie..deci nu te speria

iti tin pumnii sa fie lozul castigator luna asta...


multa incredere...

pupici fetelor si multumesc OLIM pt recomandare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Gabitule cineva trebuie sa aiba grija de fete pe aici...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Olivia, mucusul apare in perioada ovulatiei, poate sa inceapa inainte de ziua ovulatiei si de regula, dupa ovulatie dispare dar e posibil sa mai fie o zi cu mucus si dupa. La mine apare mucusul cam cu o zi inainte de ovulatie asa ca eu zic ca sunt sanse foarte mari! Succes cu spermograma diseara! Sa vii cu vesti bune!

Winter, mai optimista! 36.9 e temperatura foarte buna de bebe! Pana nu vedem rosu, sunt sanse!



Gabi

http://tt.lilypie.com/VIEZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Madutza, Monica, multumesc fetelor
Joi, la eco dr. mi-a spus ca voi ovula azi. Imi iau si TB dar astept sa vad maine cat va fi.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

Pe forumul asta suntetzi atat de rapide!!!! Nu pot sa cred ce repede putetzi scrie!
Eu sunt in recuperari dupa SEU si nu prea pot tzine pasul cu voi...

Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput