Aspirante optimiste > 20ani(35)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

fecian . poate imi spui si mie ce-ai descoperit despre menstruatia cu cheaguri. si eu am asa ceva. in primele 2 zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

mai suntetzi pe aici dragutzele?eu abia m-am asezat un picutz,nu mai pot de spate.am fost ca o azi.
toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Draga didi-anda, eu am toata menstruatia asa.
Si din cate am citit eu pe niste situri, am uitat numele lor, cica nu e de bine: ar putea fi chisturi, fibrom, cervicita, sau infectii.
Deci nimic bun. Am cautat si aici pe DC si am gasit un post legat de asta insa era mai mult legat de un avort.
Oricum toti sugereaza sa se mearga la doctor. Si eu intentionez sa merg la unul insa cand voi veni in Romania. Poate as merge la doctorita recomandata lui bibyrox. Am mare nevoie de un doctor in care sa am incredere si sa nu imi fie frica ca ma mutileaza pe acolo. Ca eu numai experiente d-astea am avut

Concluzia e ca nu stiu ce poate fi insa nu pare de bine.


viitoare de
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

DANIELLE fata harnicuta.
FECIAN eu am ovare polichistice.poate de-aia am cheguletele alea. nici eu nu stiu la ce dr sa merg, ca in niciunul nu am incredere. parca nu-si fac bine meseria...nu stiu...dar tot timpul am o retinere in privinta dr-ului cand merg. nu merg mai mult de 2 ori la unul. nici nu mai stiu ce fac...unde sa merg...poate cand voi merge acasa, ma voi duce pana in ungaria si voi cere sa mi-i se faca absolut toate investigatiile posibile. sper s-ajung la un dr bun...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Buna fetelor,
Ma bag si eu in discutie. Eu mi-am intrebat doctorul despre menstruatia abundenta si cu cheaguri mari si nu mi-a zis nimic de rau, ci doar ca asa este la unele femei, in functie de endometru, sau ceva de genul asta. Acum m-ati pus pe ganduri ca la mine tine 7 zile din care 3 sunt cu hemoragie mare si cheaguri. O sa ma duc iar la doctor si intreb si de asta. Merci mult de info, Fecian!
Pupici,
Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Cu placere Moira. Eu iti spun numai ce am citit pe aici. .
Didi-anda tu pe unde esti, scuza-mi indiscretia


viitoare de
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Doamne fetelor dar mult mai scrieti...
mai este cineva pe aici?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

da anca, eu sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ce faci ,noutati ceva?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Anca, eu sunt pe aici, citesc ce au scris fetele in urma!
Moira

Mergi la inceput