Aspirante optimiste > 20ani (34)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Printeso pai at treci la treaba ......nu mai sta pe aici.
pa fetele

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ancutza.sa ai o seara faina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Ancadragoman, pai nu mai trec la treaba inca o data asta seara, ca deja am trecut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Ancadragoman

Sa ai o noapte productiva. Eu voi sta pe tusa cateva zile bune...

Cred ca merg si eu sa trag de puiul meu, am chef sa il chinui un picut. Ca il iubesc tare,tare.
V-am pupat fetelor


viitoare de
Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

aaaaaaaa. deja ma doare cand aud cate o fata cand zice ca e OK . naste natural, AUUUUU am vazut atatea si am citit atatea incat am pielea gainaaaa, nu merita sa nasti natural,
normal , asta e doar parera mea. fiecare face ce vrea cu fofo a ei. a mea ramame intacta

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fecian, noapte buna dragutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Alex,nus ce sa zic,cum e mai bine.cert e sa ramanem gravi cat mai repede.mie nu imi place la cezareana ca lasa numai semne pe burtik si se vad nasol.om vedea ce o fi,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Mie mi-a zis ieri o colega ca ea a auzit ca naasterea e asa de nasoala si dureroasa, dar ca sint doar vorbe. Cica ea a mers la serviciu pina in seara dinaintea nasterii fetitei ei, a avut o nastere super usoara si care nu se compara deloc ciu ce povesteste lumea, iar dupa 6 zile de la nastere era inapoi la serviciu. Ce ziceti de asta? Ca eu sint socata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

peinteso!! nu cred o iota. sunt prea putine femei care nasc usor si prea muuuulte rau care se chinuie ca niste animale. stie vreuna in ce categorie e?? zau asa.

prietena mea avea 47 de kg cand a ramas gravida. la 29 de ani. si BB avea 4200 la nastere. usor nu?????

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

printesa, si cumnata mea a nascut usor.cu o zi inainte de a naste,ea varuia in casa.a venit acas de la spital si dupa vreo cateva zile,a terminat treaba.eu una,vreau sa nasc natural.
ma bag la somn.ne "auzim"maine.cu vesti bune.

Mergi la inceput