Casnicutze sexy (94)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Miki merci!

Banano pe unde planuiti intalnirea aia?Si cam in ce perioada?....ca as cam vrea si eu....

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

Cu-cu la fete, trag si eu un ceai, cafea doar la micul dejun!

Nu m-am suparat, stati fara grija, va citesc insa uneori nu am nimic de spus, caci voi ii trageti cu soacrele si etc. Cand vreau sa scriu si eu ceva...deja sunteti departe. Sper sa ajung sa tin ritmul cu voi.

Pt. Listuta: data de nastere 26.11.1975]
mamica o data de Sébastien Mathieu 07.06.2003
voila,voila!

Olga, si pt. chinurile prin care treci cu analizele si cu cel mic. Eu l-am dat pe Seb la camin la 1 an si 3 luni, insa lui i-a placut, nu a plans niciodata, adora sa fie cu copii. Din acest motiv am ales camin si nu tanti. Bine, pe langa avea si tanti pt. cand lucram sambata sau seara mai tarziu. Eu te sfatuiesc sa incerci, daca se poate, ca aceasta tanti sa fie doar o optiune si daca ai posibilitatea sa-l dai intr-o colectivitate ar fii super. se ia cu copii si uita. Eu ajunsesem sa am cu Seb un cod. Il lasam la camin si el fugea repede la fereastra sa-mi faca cu mana. sufletul meu era sfasiat la inceput si culpabilizam enorm, insa cand am vazut ca lui ii place am continuat sa merg la servici ca sa-l accepte pe el la camin, chiar daca serviciul nu-mi aducea prea mari satisfactii. Faptul ca a mers la camin l-a ajutat sa vorbeasca repede( devreme) si corect. Toti se minueaza de logoreea care o are!

Micutului tau ii vorbesti in ce limba acasa? Poate ca este putin dezorientat.
A! Si despre matele doamnei! ea ar fii trebuit sa le dea afara sau sa le inchida undeva in alta incapere cand micutul tau e acolo. Doamna care il tinea pe Seb, m-a intrebat la inceput daca poate sa pastreze pisica in prezenta lui Seb. Seb adora pisicile, dar le si chinuie, deci am avertizat-o pe tanti si ea a preferat sa scoata pisica afara atunci cand Seb intentiona sa o chinuie.

Curaj, Nikita

Celorlalte fete le urez spor in tot ce vor sa faca azi! Eu cred ca voi face o tura de magazine de bricolaje, caci i-mi trebuiesc vopsele pt. pereti, usi pt. dulapuri, etc.
Azi trag chiulul la sala!
Ieri infectia mea urinara m-a cocosat, ma durea spatele in zona rinichilor ca abia mergeam. Am ajuns la doctor ca sa-mi dea tratament caci incepusem sa fac urat de durere. Acum sunt bine!



poze si iar poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Gata cu distractia. baut cafea, fumat, sunat taxi,catel la gradinita, via munca.
Va doresc o zi frumoasa, la mine e frig.
Ne ``vedem`` diseara sexoase mumoase.
Pupici la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Pufi ,intalneala va fi undeva Moeciu,Bran.
cam pe aici!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:



La multi ani, Mmiha ! Fericire si tot ce doresti si de soacra sa te descotorosesti.

Mirela sint scumpa la vedere, ca simbata e ziua soatzei, nu avem decit o mosafira, dar avind in vedere ca nu i-am luat nimic cadou, ii pun si eu surprizele pe masa , iar cadoul i-l iau cind voi scapa singura prin magazine

Va tzuc apasat pe toate, cetit tot, nu scriu nimic, ca avetzi un debit verbal, mama, mama

Aaa, cine imi spune cite grade Celsius sint 350 grade F

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

quote:
Originally posted by Danelutza

Aaa, cine imi spune cite grade Celsius sint 350 grade F




C=(F-32):1,8
F=C*1,8+32

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Danelutza,120 de grade F sunt egale cu 50 de grade C.
deci 350 de F sunt cam 150 de C.
Edit: a dracu' matematica asta!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Bianca, Dana

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

LA MULTI ANI Miha! Multa sanatate,fericire si bucurii!


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by diadaniela
eu ,Alinuta,Bia si MMiha suntem pe lista pana acum. cine se mai anunta?



Tot la madam Bangala?


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput