test sarcina

test sarcina | Autor: RacasanG

Link direct la acest mesaj

Vreau un un frate pentru fata.

Si m-am hotarat sa fac in zi cu ovulatie maxima ca sa fie baiat. Iar acum pana la data cand tre sa vina mor de curiozitate. N-am incercat renumita pozitie lingura cica si asta este buna.

La prima sarcina am facut teste peste teste toate au iesit negativa. In ziua 30 am facut unul la care au aparut 2liniute roz foarte slabe... stiti voi un test mai bun?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

clearblue, in ziua 29 a doua liniuta s-a vazut foarte bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Subscriu la ce a zis Tia.
Clear Blue depisteaza o eventuala sarcina dinainte cu 5 zile fata de ziua in care ar trebui sa vina uratzii. Eu doar in asta am incredere.
Iti tin pumnii.


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Fa repede-repejor un Clear Blue si hai cu vestea buna!!In ce zi esti?Pupici pt Biencuta-dragalasa si sa vina cat mai repede un fratior pt ea

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

eu nu am gasit la nici o farmacie clear blue ce retea de farmacii stiti voi ca au?




o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Incearca la SensiBlu sau HelpNet.
Daca nu gasesti poti sa faci un SureCheck.
Bafta!



Mirela6+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by danielaradu

eu nu am gasit la nici o farmacie clear blue ce retea de farmacii stiti voi ca au?




o asteptam pe bebita



In Ro la Sensiblue mie mi-au zis ca nu s emai importa ptr ca era scump, poate sa mai fi ramas pe undeva pe stoc. Am inteles ca s-ar gasi la Helpnet. Incearca acolo.


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Sa nu radeti... dar eu am gasit saptamana trecuta clear blue in Cora lujerului... si mai aveau o gramada...




M#259;d, 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RacasanG spune:

Multumesc fetelor, dar noroc cu al meu jurnal de sarcina. Am gasit scris acolo testul pe care l-am facut (cel cu 2 liniute roz) se cheama Clue.

Oricum mai trebuie sa astept, in jurul datei de 24 ianuarie tre sa vina CM, si dupa 5 zile il fac. Oricum rabdare nu am dar...

Salut flori76.
Aici chiar ca nu ma asteptam sa te intalnesc.
La cate subiecte sunt pe acest forum....
Sunt foarte fericita , chiar mai facut sa rad si sa radiez de fericire, nu ca nu as fi dar tu esti picatura care a umplut paharul.

Aoleeeeeeeeu, suna a melancolie..., o fi tot un semnal de sarcina?...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

quote:
Originally posted by RacasanG



Aoleeeeeeeeu, suna a melancolie..., o fi tot un semnal de sarcina?...





Hai ca poate e de bine .Doamne ajuta!Eu tin pumnii si abia astept sa vii cu vestea buna.Pupicei

Flori
Noi

Mergi la inceput