Aspirante optimiste>20 ani(32)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

anca, multumesc ca macar tu m-ai inteles si nu razi de mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Dani, a fost mult mai bine decat ma asteptam. A fost si sotul meu cu mine, pt sustinere Cred ca de-acum voi merge doar la asta, ca s-a comportat foarte firesc si m-am lecuit de frica de dr. Eu nici n-am prea mers la gineco. A fost totul bine la echo (mi-a zis ca ovulez peste 4 zile, cu ov. stg.), si marti primesc rezul. la papanicolau.
Tu cum te mai simti? Ai scanat info de dr. tau?


***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Olim, daca spui ca ai toate simptomele alea, s-ar putea sa fie bebe..repeta testul maine dim sau mergi si fa un test de sange!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ramo
da, i-am zis doctoritei de ciclu, si mi-a zis ca poate am ramas insarcinata din prima, si acum organismul simte ca am un corp strain, si ca in multe cazuri la 2-3 zile dupa ce raman insarcinate deja au simtomele care le am eu.Oricum eu prestez si mai vedem ce va fii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

olivia , dragutza,ti-am zis ca o sa fie bine. am uitat sa scanez alea de la doctor dragutza.imi pare rau cautam informatii pe net ptr scumpa de biby, si am uitat.dar le pun diseara cand vine sontzul de la munca.nu o sa uit de data asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Olim draga,nu te supara!Faceam si noi haz de necaz!
Nu stiu ce sa-ti zic,simtomele sunt ca la sarcina.Daca nu esti racita,sau nu ai pobleme cu stomacul,nu vad ce altceva ar fii.
Asteapta sa vina Marius acasa(te-a mancat si l-ai facut fara el)si mai fa un test.Daca nu e bebe,spor la prestat!!!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Olim, dragutza, nu rade nimeni, dar sa ramai pana in Z9 e aproape imposibil Vezi sa nu fie ceva la fiere. Chiar daca ai conceput inainte sa plece sotul tau nu are cum sa iasa asa repede la test. Doar stii ca noi suntem langa tine si te iubim

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olim, nu te supara! Asa suntem noi, romanii, facem haz de necaz, nu stii!!??? Stai linistita ca totul va fi ok. Poate ai vreo criza de fiere. Eu iti doresc totusi sa fie bebe. Eu o sa-mi iau luna asta teste de ovulatie sa fiu sigura ca prestez cand trebuie. Adica vreau sa prestam cu o zi inainte de ovulatie ca sa fie fetita!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

olim, sa stii ca sunt si cazuri cu cicluri peste sarcina.prietena mea a patit asa ceva.a fost o minune ca a putut pastra bebele,fiindca nu ia venit numai o data,de mai multe ori.numa in spitale o umblat saraca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ca sa imi fac test de sanger, cer programare maine si mi-o da pe 23sau 27 ianuarie, si apoi dureaza 3 saptamani pana iti aduc rezultatele, asa functioneaza in spania.Sau ma duc la urgenta, dar e la 50 de km de noi.Oricum eu prestez, si am sa vad saptamana viitoare ce se intampla

Mergi la inceput