Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iubisimo spune:

Bine ai venit Moira!!!!

Sper ca bebica sa nu se lase mult timp asteptat si sa mergi cat mai curand la Odisee!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Va multumesc din suflet fetelor... Pur si simplu nu mai am cuvinte sa spun ce simt... sunt daramata... mi-e frica de mor si...

VA IUBESC MULT!!! Numai la voi ma gandeam cand am aflat rezultatul... la cat m-ati incurajat si... eu va dezamagesc... Imi pare rau!




In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Multumesc fetelor pentru primire! Sa dea Domnul ca toate sa fim gravidute anul acesta. Iar fetele care au acum probleme, cum este Biby, sa fie tari si repede repede sa ramana insarcinate si sa uite de toata suferinta.
Eu incep un nou set de analize la sfarsitul lui februarie. Deocamdata trebuie sa fac o tomografie pentru niste probleme la ochi, sa rezolv si problema asta (sper sa fie un rezultat bun). Apoi fac toate analizele pentru sarcina, inclusiv pe cele genetice care se pot face, insa intre timp invat sa imi stabilesc ovulatia pentru a fi mai usor. Sper sa fie bine!
Va pup pe toate si sa deschidem sezonul de facut bebei!

Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Biby, acum am vazut mesajul tau anterior. Suntem alaturi de tine si nu dezamagesti pe nimeni! O sa fie bine, ai sa vezi. Dumnezeu le aranjeaza pe toate cum numai EL stie. O sa vina bebe!

Te pup si fii tare!

Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Moira multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase! Te-am trecut pe listuta si.. m-am trecut si eu langa tine pt ca m-am sters de la -ute!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Biby scumpa, merci mult. Eu sunt demult pe listuta insa daca sunt acum de doua ori inseamna ca anul asta chiar o sa fie cu bebe, poate chiar cu gemeni. Iar pentru ca a doua oara sunt alaturi de tine, inseamna ca o sa plecam amandoua la odisee cat de curand! Si le luam cu noi pe toate fetele de aici.
Sa nu te descurajezi, sa ai speranta si incredere in Doamne Doamne si sa stii ca suntem cu tine si la bine si la greu!

Pupici

Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bibileana nu dezamagesti pe nimeni si te rog sa mai mergi la un medic,nu strica.
Am plans cand am auzit vestea,nu e drept.....
Avem capitol nou

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput