Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ia sa vedem ce apare




Ioana, aspiranta optimista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by numeioana

Ia sa vedem ce apare




Ioana, aspiranta optimista





Te pup.


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ce-o fi cu biby, mai fetelor? Incep sa ma ingrijorez... Sau s-o fi oprit prin oras sa cumpere hainute pentru bebe?

Eu nu mai stau prea mult, asa ca daca nu sunt aici cand se termina capitolul sa-l deschida oricar din aspirante...cu conditia sa ne duca pe toate la odisee

A venit sotul si mi-a gasit un test barza in bucatarie... bineinteles ca a ras de mine ca sunt nerabdatoare. El cica daca imi intarzie ciclul...sigur e bebe, nu e nevoie de nici un test!

Pupici!




Ioana, aspiranta optimista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

RGE, Bine ai venit!!!!! asa cum au spus fetele si eu iti doresc sa nu stai prea mult pe aici si sa vina bebele cat mai repede! Am fost pe miresici impreuna, suntem la aspirante optimiste si sper din suflet sa fim si la gravidute!!!!
Felicitari noilor gravidute, Cristina, Tomy! Sa aveti bebei sanatosi si frumosi!
Biby, astept cu nerabdare raspunsul pozitiv.
Eu sunt ziua a 27-a din 28 (am gresit ieri) si am ceva simptome de CM.
Va pup pe toate fetelor si bafta la si la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Bine ai venit Irina printre noi! Eu ce pot sa-ti urez, decat sa ai sedere cat mai scurta aici, sa fugi repejor la odisee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Bibyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

NANA multi pt tine!
ama sa incerc sa nu ma mai stresez..desi sa stii ca, in astia 5 ani de cand imi doresc un bb, n-am fost tot timpul stresata ,de multe ori nici nu stiam cand trebuie sa-mi vina, sau cand am prestat
sper ca intr-un final, sa iasa soarele si pe strada mea
BIBYYYYYYYYYYYYYYYYYYY ne dai foarte mari emotii! te rugam sa ne dai de veste cand intri pe DC.
pup toate prietenele mele de aici !!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

adica va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Propun sa facem galagie, poate asa ne aude Biby .
Sau poate s-a dus impreuna cu sotul la dr si poate acum sarbatoresc pe undeva vestea cea mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

A disparut Biby??? Da' unde s-a dus? La doctor? V-a spus ceva inainte de a disparea? Mey, ma ingrijorarati si pe mine


Poze Laura

Mergi la inceput