Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bubule dar tu ce faci?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Acum am aterizat si eu.

Biby, daca te duci la nani iti zic noapte buna si sa visezi frumos.

Bubu si Kris, va tin pumnii pentru dimineata ,ma gandesc la voi si abia astept maine sa intru sa vad vestile de la voi.

Numeioana,.

Fecian iubita iesi din butoiul in care incerci sa intri, nu ai ce cauta acolo. Hai vino sa vorbesti cu noi. Eu sunt alaturi de tine si daca vrei sa vorbim sunt aici. Fruntea sus draguta mea!

Danielle, Didi,

Pe mine ma doare ovarul stang de mor,cred ca ovulez maine, poimaine. De cateva luni chiar a inceput sa ma deranjeze fizic ovulatia asta! . Ar trebui sa prestez in seara asta, dar parca nu ma simt in stare, ma si doare ovarul si sant si obosita.
Sper sa-mi revin.

Va pup pe toate.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Clau trezirea ca ai treaba si stii doar ca pofta vine mancand

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

BIBY . MULTUMIM PT NOUL CAPITOL. ai zis sa ne tinem toate de tine ca ne duci pe toate la odisee....imi imaginam fetele tinandu-se de tine si certandu-se intre ele care sa se tina mai bine de tine..
si noi te iubim mult si eu una, ma bucur din tot sufletul si pt tine si pt toate gravidutele.
de ce zici ca sunt ? ca plang tot timpul? asa sunt eu...fffff emotiva si plang fffff repede. oricum , iti multumesc pt gandul bun, si ma rog la DUMNEZEU sa ne ajute pe toate sa te urmam cat mai repede.
-ici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Hai sa fie cu noroc si capitolul asta si sa fie cat mai multe fericite posesoare de teste pozitive


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Laurici te pup iubita.
Ce faci?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Anca, , sper sa-mi revin si sa prestez in seara asta, nu prea vreau sa ratez. Mai stau putin cu voi sa prind puteri si apoi sar pe domnul meu. Sa vedem ce iese.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

CLAU . spor la .
fac galerie fetelor care fac teste . sa fie pozitive si s-avem iar un capitol plin de gravidute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Clau tu apucate de treaba si vedeti voi ce iese....

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

fetele mi-e rau tare
nu stiu ce este...azi am incercat sa dorm cand m-am intors de la serv dar nu am putut deloc
iar cred ca nu dorm in seara asta
v-am intrebat si eu ceva despre secretiia aia alba abundenta pe care o am de 4 zile
a avut cineva ceva asemanator??

o asteptam pe bebita

Mergi la inceput