Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Winter, eu stiu ca se ia 10 zile pe luna. Eu am inceput de ieri Z5 si iau pana in ziua 15. Ma pregatesc pentru ovulatie

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina85ss spune:

Fetelor cu putin timp in urma,m-am inscris printre voi clubul aspirantelor.Am sperat mult sa raman insarcicnata si sa fug repede la odisee.Acum vin tot aici sa va dau vestea cea mare: SUNT GRAVIDUZTA![gravi] Multe dintre voi care sunteti pe aici poate va mai aduceti aminte de mine.V-am scris cu o luna in urma un mesaj in care imi luam ramas bun de la voi spunand ca de azi incolo nu ma mai gandesc la nici un bebe,nu mai intru pe nici un forum si o sa urmez doar sfatul medicului care era acela de a face de doua ori pe saptamana,fara sa tin cont de temperaturi,perioada fertila si altele.Am ascultat si bine am facut.. am 1 luna de sarcina,si data probabila a nastierii este pe 19 septembrie.Face-ti si voi ca si mine,si veti vedea ca am dreptate.Va pup si va stept pe toate la odisee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

fetelor, eu am intrebat doctora daca sa iau viyamina e, ca stiam ca e buna si mi-a zis ca nu, sa nu iau, dar nu stiu de ce
de vitamina a stiu sigur ca nu e bine, ca e toxica in caz de sarcina
iar pt gravidutze, in primele 3 luni de sarcina nu e bine sa luati
suplementi, sa nu intariti sistemul imunitar, pana se obisnuieste corpul cu sarcina, sa nu fie respinsa....nu stiu daca-s clara in exprimare

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Olivia, atunci spor la si sa se lase cu !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Fetele harnicutele
Biby multmim pt noul capitol. Sigur dak a fost deschis de tine o sa fie cu noroc.
Citesc si eu din urma si revin.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor am inteles.
Si eu tot din Z5 pana in Z15 luam ,asta ar fii a 3 luna.
Mai astept sa vad ce se intampla.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Cristina FELICITARI!!!!!!!!!!!!!

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

felicitari cristina!!!!se micsoreaza listutza la aspirante!
acuma am citit!

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Ale eu sunt Z3.
Maria, mi-am facut si eu cont pe site-ul acela recomandat de tine, si intr-adevar e super. Afli o multime de lucruri.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Fetelor, asta e anul gravidutzelor!!! CRISTINA, FELICITARI!!!

Mergi la inceput