Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru(21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Buna fetelor!
I-mi cer scuze pentru faptul ca listuta nu e cum era initial, va trebui s-o refac. Ieri cautam subiectul nostru si cand am vazut ca deja e inchis, chiar m-am speriat si am copiat cum am putut, el fiind inchis n-am mai putut folosi reply with... si am copiat-o si eu cumva. Feli promit sa incerc s-o refac ca inainte, ca era tare frumoasa, asa cum ai facut-o tu. Cand am inceput sa fac modificarile de rigoare mi s-a blocat net-ul, numai experiente neplacute am avut ieri. Azi promit sa refac totul ca inainte. In alta ordine de idei, va doresc un nou capitol cu mult nororc pentru toate si sper ca-mi dati voie sa dedic acest capitol Marinei, care va naste in curand si careia ai tinem pumnii stransi, stransi!!
Kitty_nic sa-ti traiasca fetita, imediat voi trece un carucior roz la tine si ma bucur ca va fi tiza mea de nume.
Amely de asemenea, sa-ti traiasca flacaul cel mare si zgubilitic, trimite-i un pupic din partea mea si bag mana in foc ca va avea si ochii albastri, ca ai vostri!
Meteeuta bine ai venit, spune-ne mai multe despre voi, de cand incercati, ...etc.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

quote:
Originally posted by Ioanatugs
In alta ordine de idei, va doresc un nou capitol cu mult nororc pentru toate si sper ca-mi dati voie sa dedic acest capitol Marinei, care va naste in curand si careia ai tinem pumnii stransi, stransi!!
Kitty_nic sa-ti traiasca fetita, imediat voi trece un carucior roz la tine si ma bucur ca va fi tiza mea de nume.



Eu subscriu la dedicatia ta! Este prietena noastra, se apropie "momentul 0" si noi suntem cu totul alaturi de ele!
In alta ordine de idei, multumim de urari si speram din tot sufletul ca o sa vina cat de curand momentul in care iti vom ura si noi tie aceleasi lucruri!
Pupici la fete de la fete!

Mami Cristina si Daria Ioana

Poze

Viitorul suna foarte bine: vine bebe!
Nimic nu este intamplator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Multumesc mult pentru mesaje fetele.
Imi voi face cat mai curand o programare la D-l Donctor si voi reveni cu detalii si eventual intrebari.

Sanatate multa va doresc si Doamne ajuta!
Anca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amely spune:

Zeno, Kitty, Marina, Ioana si multumim de urari!

Marinusa, sunt cu gandul la tine si la micuta Emma, abia astept sa o vedem, doar suntem un fel de matusici, nu? Nastere usoara, scumpa mea!

Ioana, un gand bun de la sotul meu pt. tine si Tushin, ma tot intreaba ce mai faceti, cand ne mai vedem, si va tine pumnii stransi sa apara bebicul anul asta, e foarte increzator ca veti reusi (si eu de altfel)

Claucia, un pt. graviduta cea frumoasa! abia astept sa ne spui ce ai acolo in burtica, e cu roz sau cu bleu? Eu presimt ca e cu bleu, dar ramane de vazut, nu?

Bun venit noilor tutunici, sper sa va poarte noroc dr. nostru si sa va impliniti curand visul de a ramane cu burtica!

Va pupicesc pe absolut toate si mi-e dor de o intalneala, asa, ca pe vremuri, inainte de integrare!



"Mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate..."

Pozici cu noi

My baby development

Poze cu bebe

22 si David Cristian



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Kitty_nic deja am trecut dedicatia noastra pe prima pagina si ma bucur ca si voi sunteti de acord! Multumesc frumos de urari, esti o dulce!...pardon...sunteti dulci amandoua fetele...
Amely multumim de urarile sotului si sa stii ca si mie mi-e dor de voi, nu v-am mai vazut de la ziua ta de nastere. Iar la ultimele intalniri ai lipsit cu desavarsire, vezi ca intri la penalizari, vorba lui Tutu!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mteeuta spune:

Ioanatugs
Eu sunt inpreuna cu sotul meu de 9 ani in acesti ani nu neam protejat
si nu sa lipit nimic,la doctor am inceput sa merg de anul trecut din luna iulie 2006,investigati am facut doar hsg la municipal,acum
urmez inves.cu doc.T incep cu monotorizarea ovulatiei.
Iti multumesc ca ma treci si pe mine pe listuta voastra.

marinar
Iti doresc sa ai o nastere usoara si sa fiti sanatoase amindoua,va doresc tot binele din lume.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

fetelor va multumesc din suflet pentru toate gandurile frumoase, pentru dedicatie, pentru tot. sa fiti sigure ca sunteti ca niste matusici pt Emma, ca doar noi am crescut aici impreuna, de fapt voi ati "vazut-o" pe ea crescand, ati trait alaturi de noi fiecare clipa, fiecare veste. iar ea va afla toate acestea pt ca am sa printez toate mesajele voastre si am sa i le arata atunci cand voi considera ca le va intelege cu adevarat.

multi pupici

Marina 41 + Emma Ioana

burtika
lucrusoare bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Din pacate, am sunat la D-l Dr si (banuiesc) Ramona mi-a zis ca ca tocmai dupa data de 24 ianuarie ma poate programa. Problema mea e ca de pe 22 pana pe 2 februarie sunt plecata din tara. Asa ca va tb sa sun cat sunt plecata sa ma programez pt dupa 2 febr.
Pacat, mi-ar fi placut dc macar as fi inceput analizele inainte sa plec.

Va pup si va doresc bafta sa obtineti cat mai repede cee ce ne dorim toate.
Anca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Buna!
Am intrat pe fuga.....vreau sa va salut dragele mele Tutunici !
Meteeuta: Bibe ai venit la noi! Nu stiu de ce nu ai reusit sa-mi trimiti PM......eu ti-am mai trimis un PM.....as fi vrut sa stiu cate UI are o fiola, te rog! Si eu astept sa ne mai povestesti cate ceva despre tine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Multumesc, Ioana.
Mi-e atat de greata. Abia astept sa se faca ora 5 sa plec acasa. Astazi mi-a fost rau de dimineata. Abia am reusit sa mananc ceva ca sa pot sa iau pastilele. Am observat ca m-am mai rotunjit putin. Aseara mi-am facut pedichiura si tareeeeeeeeee greu mi-a fost. Si ma gandeam: cum o sa fie mai tarziu?

Sim
Asa creste bebe
Poze bebe

Mergi la inceput