casnicutze sexy (93)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

neata!
de cand tot citesc am si uitat care si ce ati spus.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna dimineata!am venit la cafea!ma oftic, iar au inceput sa ne ia lumina, lucreaza din nou cei de la electrica, cand nu avem lumina, cand nu avem net...va pup pe toate!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

'neatza la sexoase

Acum ca sa spun ce vreau eu... doar Georgi a ghicit, problema e ca deocamdata vreau doar eu, colegul a ramas in pronuntzare

Cami vezi c-ai uitat pe lista s-o treci pe Ioana (pufymic), pe Cristina (dephin), iar pe Liana ai trecut-o si la lista cu mamici cu un copil... acum e bine c-ai trecut-o, dar eu astept sa aiba intii burtica

Va tzuc pe toate, ma duc sa darim prin casa.

edit je: trece si pe Ilinca lui Emilly, ca acushica face trei ani, adica pe 26 ianuarie, sper ca n-am gresit
pentru Olga , sa nu mai vorbesti prostii , sa-ti treaca gindurile alea urite, sa vezi ca Tonyla o sa se simta bine acolo, iar tu esti o dragutza, ca doar te vazui in direct

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Neata fetelor!

Eu va dau cate un la fiecare!

Cami nu ma machiez zilnic ca nu prea ies pe afara decat la plimbare cu piticii....iar cand eram la servici ma machiam zilnic....daca niste mascara si un pic de tus se pot numi machiaj.....

Ma solicita flacaii....

Pupici!




Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

neata!
de cand tot citesc am si uitat care si ce ati spus.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana





Vaaaai...Banano...V-am prezentat-o io pe nasa mea.Poti sa o injuri si tu?Pliiiiz....
Mirela si eu am mai o finutza si la fel fac si eu.Mai ales ca e cu 4 luni mai mare ca fi-mea ne vedem f des si de multe ori cand gasesc ceva sa-mi placa si-i iau Stefaniei ii iau si Biancai.Dar nu toata lumea e nascuta intr-o zi asa ca m-am obisnuit si nu mai pun la inima.Spor la BB 2
Danelutza acu daca am ghicit...nu-mi dai si mie un premiu?
Olga tin pumnii pt prima zi fara Tony. si capul sus.Life goes on, vorba cantecului.Bine ca-i sanatos acum.Nu crezi ca asta-i cel mai important?
De Liana nu mai stiu nik
Bi treci la prezentza.
Cami buna cafeaua.Multzam.Virgula?O gasisi?
hai ca iar am inceput sa ma ranjesc.Azi am ore.Mi-e dor de copii si de colegi.Si 2 ore trec repede.Mai naspa e de maine.Dar deja am vazut ca se mareste ziua.Deci ce-a fost mai greu a trecut.
Hai la toata gasca.Ma duc sa-i dau sa pape Stefaniei si apoi s-o bag la nani.Daca mai am timp mai intru pana plec.Daca nu, ne auzim pe seara.
.O zi faina sa aveti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Georgi ,sa-ti fie nasa de ....!
Olga,capul sus!



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:



Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by georgi75
Danelutza acu daca am ghicit...nu-mi dai si mie un premiu?



... asha cum am promis

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Danelutzo ai terminat cu geamurile?

Restul fetelor pe unde sunteti?Prea liniste-i in zona....

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

Georgi ,sa-ti fie nasa de ....!
Olga,capul sus!



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana








Mergi la inceput