De ce barbatii maturi prefera fetele tinere

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisabia spune:

Elle_seb nu te ingrijora ca nu au problema cu potentaDe pe la 60 de ani incolo ,poate nici atunci.Ceea ce au in fata ochilor ii motiveaza suficient.Am tot auzit vorbe ca barbatii trecuti de o varsta nu mai prea fac fata ,cred ca asta a fost inventat de niste femei rautaciase.Or fi si cazuri ,dar cum vb mai sus sa nu generalizam.Ce are de spus sexul tare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Poate daca ati fi pentru zi in pielea ei ,v-ati mai reorienta parerile


pai asa am si ajuns sa mi le reorientez.
DUPA ce am fost mai multe zile "in pielea ei". Nu una.

altfel poate as fi crezut ca "frumoasa poveste de dragoste" e meritul meu ca arat bine :)

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vandal spune:

De ce barbatii maturi prefera fetele tinere...

1. Pentru ca e porci
2. Pentru ca nu pot sa o tina in chiloti.
3. C-asa vrea ei
4. C-asa vrea **** lor.
5. Pentru ca e porci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisabia spune:

Elise ai fost in pielea EI asta toate trecem odata ,banuiesc ca ai avut alaturi de EL ,cel atras de frumusetea ta si cu cativa ani mai mare.Am inteles bine?Regreti ceea ce a fost?
vandal am putea spune ca porci sunt toti cei ce , indiferent de varsta ,care o fac doar pentru nevoile lor.A doua zi vine urmatoarea.
M-am intrebat de ce fetele sunt impresionate de asa-zisi masculi.E clar ca esti doar una din multele.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Barbatul meu este matur si nu-i plac fetele tinere.

Si cand spun "matur" ma refer dpdv emotional si spiritual, nu doar ca varsta, ca aia maturi doar ca varsta se numesc "flescaiti" si de aceea adora fetele tinere

Ca sa descoperi America, uneori e suficient sa pleci din Spania.

Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Elle_seb nu te ingrijora ca nu au problema cu potentaDe pe la 60 de ani incolo ,poate nici atunci.Ceea ce au in fata ochilor ii motiveaza suficient.Am tot auzit vorbe ca barbatii trecuti de o varsta nu mai prea fac fata ,cred ca asta a fost inventat de niste femei rautaciase.Or fi si cazuri ,dar cum vb mai sus sa nu generalizam.Ce are de spus sexul tare?

http://community.webshots.com/user/denisabia


Cum, cum?? Adica dupa 50-60 de ani le creste potentza?
In cazul asta ma reorientez!

May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
http://pg.photos.yahoo.com/ph/laura_bucharestlife/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marcellinna spune:

quote:


Cum, cum?? Adica dupa 50-60 de ani le creste potentza?
In cazul asta ma reorientez!






Hai tu...chiar n-ai auzit de ultimul racnet in industria farmaceutica? daca nu se intampla in mod natural, sunt farmacii la fiecare colt de strada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisabia spune:

MissParker felicitari pentru barbatul tau , tine-l bine!
Elle_seb nu afirm ca o face mai bine ca unul de varsta mea , doar ca nu cred ca toti apeleaza la pastile.Sunt destui care se descurc bine , din ce mi s-a povestit.Sau cred basme?
Voi nu cunoasteti fete mature si la varsta asta?Ma refer suflesteste ,ca fizic vad ca lucrurile evolueaza intr-un ritm ametitor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Probabil ca uneori, o fac ptr. ca se simt mai tineri, mai vigurosi langa o fata tanara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

denisabia,
nu la regrete m-am referit, ci la faptul ca am tras concluziile de mai sus (alea cu naivitatea) in cunostintza de cauza.
Raspuns la faptul ca ne reprosai ca "nu sintem in pielea ei".

Elise

Mergi la inceput