Casnicutze sexyyy(92)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by Bimilit

georgi, hai la fata sa te tzuce , ca vaz ca ai tastarnitza azi.e buna noua tastatura?
Bianca - soacra cu DOUA nurori!



E buuunaaaa...numa' ca nu scrie singura
Io acu' mi-am adus aminte ca azi vine popa cu botezul...si la mine iar e ca la porci.La voi in cat timp se face dezastru dupa ce ati facut curat???Ca io m-am saturat.Suntem doar noi 3 in casa asta dar parca ar mai locui 5 familii aci.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Georgi eu fac curatenie in fiecare zi. Si o data pe saptamana generala. Tony e un uragan iar taica-sau e o furtuna. In principiu problema e ca nu se pastreaza ordinea. Pe copil il inteleg.

Olga

We're walking in the air
We're floating in the moonlight sky
The people far below are sleeping as we fly
-Nightwish-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

fug sa bag maimutica la nani si revin la birfe

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

neata
emily,ce ai patit? te-ai trezit cu fundul in sus?
imi pare rau ca pleci de la noi.Fetele probabil nu au avut timp sa te citeasca sau au citit pe fuga mesajele tale.Asta nu inseamna ca scrii aiurea aici la noi
Capitolul urmator am sa-l deschid eu(cu acordul fetelor of corse) si voi schimba titlul.Nu am revenit la nici o casnicuta
eu detest titlul ala`mamici casnice`
Hai te pup dulce si treci cat de des poti pe aici ca ne esti tare draga

eu am avut si ieri musafiri.
abia astept sa plece colegul la munca sa terminam cu vizitele,mesele,carnatii si sarmalele .Vreau o zi a mea sa stau in pat,sa ma uit la tv si sa butonez cu voi
bi.,poti sa ai si 10 calc. timp iti trebuie





"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Ange am sters mesajul scris anterior.Si zau ca sunt ok, adica m-am trezit ok.
pupicei la tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Emily,asa mai.stiam eu ca esti fata faina.
sa nu ne ocolesti ca te alerg tot DC-ul

georgi,fa ceva si schimba titlul cu casnicute ca ma irit numai cand il vad.Imi aduce minte de tmpurile demut apuse
haideti sa ne decidem impreuna pe care-l punem.
Va aduceti aminte de propuneri?



"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

alinutza,unde-i banana?
miha tu dormi sau inca petreci?




"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

hellooooooooooooooooo!
eu iar sunt pe fuga,da' revin eu!
fug sa mai bag o tura la spalat!



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas


Un fulg pentru seara de Craciun







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Normal ca am pierdut un mesaj kilometric. Reiau deci pe scurt
Emily imi pare rau ca te simti asa intre noi. Personal am citit fiecare cuvintel al tau, daca nu raspund individual este pentru ca sincer fiind singura cu un copil atomic nu am timpul fizic pentru asta. Daca am reluat faza cu gradinita este pentru ca voiam sa aud mai multe opinii legate de prima zi la gradinita ( ca de asta suntem in forum) nu ca nu as fi citit ce ai scris tu. Hai nu fii suparata si mai ales nu fii suparata pe mine ca serios nu ai nici un fundament. Daca te uiti la mesajele mele vei vedea ca numele tau apare destul de des...Stiu ca poate ai o zi proasta si perceptia poate fi alterata din cauza asta. Nu te grabi sa pleci de langa noi... Cat despre titulatura, da-o naibii ca toate vom fi la un moment dat ex-casnicutze. Dar sexi, mai! Imi cer scuze daca crezi ca te-am ignorat vreodata dar nu am facut-o deloc cu intentie. Doar stii si tu ca am avut ultimele 3 luni foarte aiurea. De exemplu acum ma gandesc la Tony, la faptul ca sunt fara job, ca sunt sub impresia ca-s o cretina, ca am o boala cronica destul de pacatoasa care ma va pune jos in final, ca in 10 am cat scan la cap. Si asa ca mine probabil suntem toate, adica fiecare cu griji in prostie, stres si nervi, agitatie.

Olga

We're walking in the air
We're floating in the moonlight sky
The people far below are sleeping as we fly
-Nightwish-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Cat despre incurajari, intotdeauna am multumit.... Normal am zis ceva de genul merci fetele pt ca erati mai prea multe care m-ati ajutat cu o vorba buna si nu voiam sa omit pe nimeni din graba sau neatentie.

Olga

We're walking in the air
We're floating in the moonlight sky
The people far below are sleeping as we fly
-Nightwish-

Mergi la inceput