Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005 (37)LMA!

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

La multi ani Tudor!



Patricia, sanatate!

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ixxi spune:

La multi ani Tudor! sa cresti mare si sanatos.

Beatrice si piersicuta
Cristina bebe si Cristina copilas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

La multi ani, Tudor!!

Amaya, sa ne povestesti cum a decurs intilnirea

Rebecca a inceput si ea sa plinga cind o las acolo, dar m-au asigurat ca ii trece in primele 5 minute.
E destul de greu...sper sa ii treaca. Peste zi este vesela si se joaca.


Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Patricia, hai ca am tras o cearta buna cu sotul meu fiindca a sunat-o sa-i spuna sa nu vina si sa vina la o ora cand este si Andrei acasa...asa ca am luat foc si i-am spus sa o sune iar sa-i spuna sa vina fiindca pe urma sigur crede ca eu nu vreau sa vina si si asa eram montata sa o vad azi si sa scap, mai ales ca nu vine clar sa-l vada pe pitic fiindca stie ca este la cresa si nici pe Alex fiindca stie ca este la munca si sunt tare curioasa ce vrea sa vorbeasca doar cu mine. Asa ca acum o astept, bine ca mi-am facut provizii de No spa de dimineata !

In legatura cu Rebe, este normal sa planga dimineata pana cand se obisnuieste....sunt copii care nu mai plang abia dupa 2-3 luni dar asta nu inseamna ca nu-i place acolo.

Oana 35+ si nazdravanul Andrei (18.02.2005)

Comorile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Amaya, ai grija sa nu te enervezi prea tare.
dar daca vine cu ginduri bune, ce te faci??

Asa este, in primele 2 zile nu a plins pt ca nu credea probabil ca plec. acum, desi de acasa e foarte vesela si zice ca mergem la "enena" (elena), cind incep sa o dezbrac plinge. dar peste zi este chiar ok si mai ales cind merg dupa ea nu o gasesc trista, este foarte vesela si chiuie tot drumul si imi zice ca "da", mai merge la gradinita.

Crinuta, esti bizi?



Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Asa si asa, depinde..

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Megg spune:

Buna mamici si pitici!

La multi ani, un an nou fericit, cu sanatate si voie buna!
LA MULTI ANI si tot ce isi doresc celor ce au facut 2 anisori in perioada aceasta (nu m-am mai logat de pe la jumatatea lui decembrie) precum si sarbatoritilor de SF Ioan!
Multumesc pt. urarile adresate Marei la inceputul lunii.





Megg si bb Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Irina, La Multi Ani pentru Tudor! L-am vazut in pozele de la petrecere, f frumoase, si am vaut ca a stat si la pictat, iar rezultatul a fost f reusit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

La multi ani pt TUDOR!!!,

tomasa, sa va traiasca si sa fie fericit in viata!!!

Amaya, ai grija cu enervarea in starea ta, nu-ti face bine deloc! posibil sa vina cu ganduri poate de reluare a relatiilor cine stie... bafta si ai grija de tine!

BDana, n-a avut niciun fel de secretie ca l-am tot urmarit si noi sa vedem, doar inrosit putin ochiul si vinisoare rosii pe globul ocular.. bona zice acum ca a fost de la curent (ea e obsedata de curent..), insa eu nu cred.. de aceea n-am fost de acord cu antibioticul -mai ales ca d-ra aceea rezident ne-a zis si ca sa-i dam preventiv ca sa nu apara cine stie ce complicatii... uite cum chinuiam copilul degeaba, si asa l-am chinuit putin ca sa-i punem antiinflamtorul.. bine ca i-a trecut!
ce frumos in Maramures!! abia astept sa ajung si eu odata pe acolo..

pupici

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

Patricia, bafta cu cresa!!! poate ma mai incurajez si eu pana ala primavara, sa vedem.. e o cresa de stat langa noi ff aproape de bloc, la 3 minute, insa mi-e asa de frica...... nici n-am curaj sa intru sa vb cu cineva ca ma ia cu calduri parca..

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput